Saturday, May 23, 2020

صفحه نخست » حسین امیرعبداللهیان: قاسم سلیمانی تا اتاق خواب مقامات ارشد اسرائیل دسترسی داشت

sasa_052320.jpg- وبسایت خامنه‌ای پوستری را منتشر کرده که در آن نشان داده می‌شود که گروه‌های جهادی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مسجدالاقصی را در اورشلیم فتح کرده‌اند. روی این پوستر نوشته شده: «راه حل نهایی». این تهدید که یادآور سیاست نازی‌ها و رژیم هیتلری در «حل مشکل یهودیان» است، بازتاب زیادی در سطح جهان پیدا کرد.

- روزنامه کیهان تهران شنبه ۳ خرداد این جمله را تیتر اول خود کرد و تصویری خیالی از حضور رهبر جمهوری اسلامی در کنار مسجد الاقصی در جمع هوادارانش منتشر کرد!

کیهان لندن - حسین امیرعبداللهیان دستیار امور بین‌المللی علی لاریجانی در یک مصاحبه گفته است که قاسم سلیمانی در داخل سرزمین‌های اشغالی تا داخل اتاق خواب مقامات ارشد اسرائیل دسترسی داشته است!

پایگاه اطلاع رسانی دفتر علی خامنه‌ای (KHAMENEI.IR) بخشی به نام «مجله تصویری نگار» دارد که دوم خرداد به مناسبت «روز قدس» به مصاحبه با عبداللهیان پرداخته است.

او در این مصاحبه می‌گوید: «دسترسی سردار سلیمانی و تیمشان و نیروهای مقاومت در داخل سرزمین های اشغالی تا داخل اتاق خواب مقامات ارشد رژیم صهیونیستی بود و این چیزی است که تصور نکنید بعد از سردار سلیمانی متوقف شد. بلکه جانشینان ایشان و افراد دیگری در حوزه مقاومت که برای امنیت منطقه و آرامش جهان اسلام و امنیت جمهوری اسلامی و دغدغه جدی دارند همین رویه را دنبال می کنند».

عبداللهیان تاکید کرده «این دسترسی‌ها برای مقاومت و جمهوری اسلامی ایران وجود دارد و این یک غلو سیاسی نیست».

او تاکید کرده جانشین سلیمانی و دیگر افراد «مقاومت» که دغدغه‌‌ امنیت جمهوری اسلامی و آرامش جهان اسلام را دارند همین رویه را دنبال می‌کنند. او به اسم خاصی اشاره نکرد و نگفت در اتاق خواب رهبران اسرائیل چه می‌گذرد که برای اسلام و جمهوری اسلامی می‌تواند تهدید امنیتی باشد!

👈مطالب بیشتر در کیهان لندن

در یک هفته گذشته رسانه‌هایی که زیر نظر دفتر خامنه‌‌ای اداره می‌‌شوند موجی از تهدیدات تحریک‌‌آمیز علیه اسرائیل به راه انداخته‌اند. توییتر رهبر جمهوری اسلامی رهبران جهان عرب را خائن نامید و پیام داد که فلسطینی‌ها در کرانه باختری رود اردن مسلّح شوند. او در سخنرانی به مناسبت «روز قدس» به سازمان‌‌های جهادی توصیه کرد برای آزادکردن «قدس» به «جهاد مقدس» ادامه دهید!

همچنین وبسایت خامنه‌ای پوستری را منتشر کرده که در آن نشان داده می‌شود که گروه‌های جهادی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مسجدالاقصی را در اورشلیم فتح کرده‌اند. روی این پوستر نوشته شده: «راه حل نهایی». این تهدید که یادآور سیاست نازی‌ها و رژیم هیتلری در «حل مشکل یهودیان» است، بازتاب زیادی در سطح جهان پیدا کرد. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در واکنش به پیام جنگ‌طلبانه‌ی این پوستر درست بر همین نکته انگشت گذاشت و گفت «تهدیدات خامنه‌ای برای راه نهایی در مورد اسرائیل، یادآور برنامه نازی‌ها برای از بین بردن مردم یهود است».

جوزپ بورل در واکنش به تهدیدات خامنه‌ای علیه اسرائیل گفت من به شدیدترین شکل ممکن فراخوان رهبر جمهوری اسلامی برای مبارزه با اسرائیل را محکوم می‌کنم. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل نیز گفت هرکس اسرائیل را تهدید به نابودی کند خودش را در معرض نابودی قرار می‌‌دهد.

به تازگی اقدامات سازماندهی شده اما بی‌خاصیت جمهوری اسلامی علیه اسرائیل به شدت افزایش یافته که یکی از آنها طرح «مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی» است.

رضا نساجی نویسنده و ناشر به وبسایت «اعتماد آنلاین» گفته اداره‌ کتاب وزارت ارشاد دستور داده کلمه «اسرائیل» از آیات کتاب «مزامیر» حذف شود! این ناشر با انتقاد از چنین تصمیماتی می‌گوید در مزامیر ۱۰ بار کلمه اسرائیل تکرار شده اما در قرآن ۴۱ مرتبه تکرار شده است لذا می‌بایست قرآن را چهار برابر سانسور کرد!

خامنه‌ای در بخشی از صحبت‌‌هایش در «روز قدس» اسرائیل را به ویروس تشبیه کرد و گفت «پیروزی بر ویروس صهیونیسم تضمین شده است». روزنامه کیهان تهران شنبه ۳ خرداد این جمله را تیتر اول خود کرد و تصویری خیالی از حضور رهبر جمهوری اسلامی در کنار مسجد الاقصی در جمع هوادارانش منتشر کرد!

روح‌الله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی پس از استقرار حکومت‌اش آخرین جمعه‌ ماه رمضان را در دشمنی با اسرائیل و رؤیای فتح اورشلیم یا بیت‌المقدس «روز قدس» نامید و از آن زمان هر سال این روز با تظاهرات حکومتی و شعارهای ضداسرائیلی و ضدآمریکایی و آتش زدن پرچم‌های این دو کشور در ایران برگزار می‌شود. جمهوری اسلامی که پای این روز را حتی به کشورهای اروپایی از جمله آلمان هم کشانده بود، امسال هم به دلیل شیوع کُرونا و هم ممنوعیت کامل تمامی فعالیت‌های حزب‌الله از سوی دولت آلمان، در برگزاری آن ناکام ماند.

مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه امریکا در پاسخ به نفرت‌پراکنی خامنه‌ای علیه اسرائیل و یهودیان در توییتی نوشته «مردم ایران میزبانان فرهنگ و میراثی بزرگ هستند، اما حاکمان‌شان آن میراث را کنار گذاشته‌ و با نفرتی جایگزین کرده‌اند که اکثریت ایرانیان با آن همسو نیستند. مردم ایران خواهان آینده‌ای در صلح با جهان هستند و آنها شایسته بسیار بهتر از اینها هستند. #۴۱سال_شکست».

کاربران مخالف جمهوری اسلامی برای نشان دادن دوستی خود با اسرائیلی‌‌ها هشتگ «ShalomFromIran#» را در توئیتر داغ کرده‌اند.

اتحادیه عرب نیز با انتشار بیانیه‌ای از دخالت‌های تروریستی حکومت اسلامی ایران و تهدیدها آن علیه کشورهای منطقه خلیج فارس توسط نیروهای نیابتی خود در منطقه ابراز نگرانی کرده و گفته است: «جمهوری اسلامی عامل تهدیدکننده‌ای برای بر هم زدن ثبات و امنیت در خلیج فارس است».Copyright© 1998 - 2020 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com