Thursday, Oct 22, 2020

صفحه نخست » ضرب و شتم دختر جوان در آبادان پس از اعتراض نسبت به تعرض + فیلم

rape_102020.jpgایران وایر - انتشار یک ویدیو از دختر جوانی غرق در خون در حالی که توسط اطرافیان مورد ضرب و شتم و تعرض قرار می‌گیرد واکنش‌های زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته است.

«داریوش معمار» شاعر و روزنامه‌نگار با انتشار این ویدیو در حساب شخصی توییترش نوشته است: « به این دختر توسط یک مدیر در آبادان تجاوز شده و باردار شده، وقتی رفته منزل آن شخص و اعتراص کرده و صدایش را بلند کرده خانواده آن فرد با کمک کارمندان حراست پالایشگاه آبادان این بلا را بر سر دخترآورده‌اند.»

به گفته این روزنامه‌نگار این دختر که هویتش نامشخص است با اتهامات متعدد در بازداشت است.

👈مطالب بیشتر در سایت ایران وایر

برخی کاربران نوشته‌اند این دختر جوان منشی مسئول فضای سبز پالایشگاه آبادان بوده است که از سوی او مورد سوءاستفاده جنسی قرار گرفته استگفته می‌شود والدین دختر از دنیا رفته‌اند و او تا سال گذشته با مادربزرگش زندگی می‌کرده که او هم سال گذشته فوت کرده است.

کاربران بسیاری در فضای مجازی نسبت به رفتار ناشایست یکی از نگهبانان پالایشگاه واکنش نشان داده‌اند.

فرد مذکور در حالی‌که دختر را تحقیر می‌کند ابتدا پایش را بر روی قفس سینه او می‌گذارد و کمی بد خم شده و بدن او را به وضوح لمس می‌کند.

خبرگزاری رکنا از بارداشت مامور حراست خبر داده و نوشته است: «زن آبادانی که به خانه ای حمله اسیدی کرده بود از سوی چند زن در منطقه بریم به باد کتک گرفته شد و مامور حراست فیزیکی به خاطر رفتار غیراخلاقی با این زن در صحنه دستگیری، بازداشت شد.»Copyright© 1998 - 2020 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com