Saturday, Jun 12, 2021

صفحه نخست » توییت فرخ نگهدار در باره انتخاب رییسی

EE1B278C-5827-444D-ADF8-F0D2884C6B50.pngتوییتر نویسنده

از عزیزانی که خدا ترسند و میخواهند روز جمعه به ابراهیم رئیسی رای دهند عاجزانه استدعا دارم که در خلوت خود شمه‌ای از کارهای او را به یاد آورند و قصد خود را با خدای خود در میان گذارند. و فقط هرگاه ندا شنیدند که امر خیر و حاجت استخاره نیست آن نام را بر برگه رای بنویسند.

روی سخنم در این توئیت با شهروندان عزیزی است که صادقانه به حقانیت و عدالت خدای خود اعتقاد قلبی دارند.
‏روی سخنم در این توئیت اصلا با کسانی نبود که جز زهر ریختن و دشنام گفتن و دهان دریدن و چاپیدن به هیچ چیز دیگر اعتقاد ندارند.

«حلقه مشهد» با کودتای ۲۸ خرداد می آید که «انتخابات»، میراث بزرگ مشروطه، و «جمهوریت»، یادگار بزرگ انقلاب بهمن را برچیند. موضوع بس فراتر از «انتخاب بین بد و بدتر» است. نه به رئیسی تنها شعاری است که امروز همه مدافعان جمهوریت و انتخابات آزاد را متحد میکند.

من، فرخ نگهدار، فدایی خلقم. اگر فریادم ذره ای به بیداری خلقم کمک کند، بگذار همه پرخاش ها و دشنام ها و دروغ ها بر سرم آوار شوند.

در همین زمینه:

سوال امید شمس از فرخ نگهدار: شما به صورت منسجم از ابتدای انقلاب یک موضع متداول و مشخص داشتید. شما در تمام برهه‌ها باختید. چرا مردم باید این‌بار به شما اعتماد کنند؟

شیوا محبوبی، در پاسخ به فرخ نگهدار: شما چه چیزی در این رژیم می‌بینید که در پی حفظ آن هستید؟

مناظره شیوا محبوبی، سخنگوی کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی و فرخ نگهدارCopyright© 1998 - 2022 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy