Tuesday, Jun 22, 2021

صفحه نخست » روزنامه استرالین: اسرائیل برای حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران آماده می‌شود

isr_062221.jpg واکنش نخست‌وزیر اسرائیل به ریاست‌جمهوری «جلاد تهران»

ایندیپندنت فارسی - اسرائیل برای حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران در واکنش به ریاست‌جمهوری «قصاب تهران» آماده می‌شود.

این بخش آغازین گزارشی است که استرالین، یکی از مشهورترین روزنامه‌های استرالیا منتشر کرده است.

این گزارش می‌افزاید، نفتالی بنت، نخست‌وزیر جدید اسرائیل از نخستین نشست کابینه در اسرائیل برای اعلام اینکه جهان باید در مقابل معرفی ابراهیم رئیسی، «مسئول کشتار جمعی» به عنوان رئیس‌جمهور ایران به هوش بیاید. او گفت که هرگز اجازه نمی‌دهد یک «رژیم جلاد» در تهران به سلاح هسته‌ای دست یابد.

نخست‌وزیر اسرائیل در حالی این هشدار را مطرح می‌کند که مذاکرات احیای برجام در وین ادامه دارد.

بنت هشدار داد که «انتخاب» رئیسی آخرین فرصت برای قدرت‌های جهان است که پیش از بازگشت به توافق هسته‌ای از خواب بیدار شوند و درک کنند که با چه کسی معامله می‌کنند.

او گفت: «آنها قاتلند، مسئول قتل‌های دسته‌جمعی‌اند، یک رژیم جلاد هرگز نباید به سلاح کشتار جمعی دست یابد که نه تنها هزاران بلکه میلیون‌ها نفر را می‌کشد.»

به گفته یک منبع دولتی مطلع، وزارت امور خارجه اسرائیل، رئیسی را مسئول قتل هزاران ایرانی توصیف کرده و بر این باور است که راهی جز بازگشت و آماده کردن طرح‌های حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران وجود ندارد. طرحی که به اختصاص بودجه و اختصاص دوباره منابع نیاز دارد.

مطالب بیشتر در سایت ایندیپندنت فارسی

این در حالی است که هم اکنون نیز شماری از انفجارها، آتش‌سوزی‌ها و خرابکاری‌ها در تاسیسات هسته‌ای ایران به اسرائیل نسبت داده می‌شود.

اسرائیل به طور رسمی این گزارش‌ها را تایید یا تکذیب نکرده است. اما اخیرا راکتور هسته‌ای بوشهر نیز از مدار خارج شده است.Copyright© 1998 - 2023 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy