Tuesday, Oct 19, 2021

صفحه نخست » شوهر زن آبادانی او را از سقف آویزان می‌کرد

torture_101921.jpgزن شکنجه‌شده و جان‌به در برده آبادانی

ایران وایر - مجموعه ترنج که در زمینه حمایت از زنان و دختران آسیب‌دیده از خشونت خانگی فعالیت می‌کند گزارشی منتشر کرده است از زن جوانی از اهالی آبادان که به شدت از سوی همسرش مورد آزار و شکنجه فیزیکی قرار گرفته است.

بنا بر گزارش ترنج پرستو مادر دو کودک ۹ و ۷ ساله است که طی سه سال گذشته توانسته خود را به مکانی امن برساند.

سارا دماوندان روزنامه‌نگار و یکی از همکاران ترنج در گفتگو با ایران‌وایر می‌گوید: « بر اساس تصاویری که به دست ما رسیده بدن این زن بارها و بارها با جسم داغ سوزانده شده است. تصاویر آنقدر هولناکند که ما برای حفظ حریم پرستو و مراعات حال مخاطبان آن‌ها را منتشر نکردین اما در حال حاضر یک چشم پرستو بر اثر ضربه‌های وارده به سر و صورت نابینا شده و چشم دیگرش نیز در شرف از دست دادن بینایی است. همسرش گوش‌های این زن را بریده و به دفعات او را از سقف آویزان کرده و اعدام مصنوعی کرده به همین دلیل نیز پرستو دچار ضایعه نخاعی شده است.»

بنابر گزارش منتشر شده از سوی ترنج همسر پرستو معتاد به مصرف شیشه است و هربار پس از مصرف او را به شدت مورد شکنجه و آزار جنسی قرار می‌داده است.

سارا دماوندان می‌گوید: « نکته مهم این است که علیرغم نظر صریح پزشکی قانونی و حضور پی‌درپی پرستو به شعبه اول بازپرسی شهرستان آبادان و با وجود حضور وکیل در این پرونده دادستان آبادان و قاضی شعبه اول بازپرسی آبادان قرار بازداشتی برای همسر پرستو صادر نشده و همچنان آزاد است.»

پرستو به شدت نگران دختر ۹ ساله و پسر ۷ ساله خود است که نتوانسته آن‌ها را همراه خود به مکان امنی ببرد و همچنان نزد پدرشان زندگی می‌کنند.

👈مطالب بیشتر در سایت ایران وایر

در ویدیوی منتشر شده از این زن آسیب‌دیده او می‌گوید: « بالاخره توانستم از آن جهنم فرار کنم و به خانه پدری‌ام پناه بیاورم. بعد از چند روز درمان شدن و بهبود زخم‌ها به دادسرا مراجعه کردم و علیه همسرم شکایت کردم.Copyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy