Friday, Jan 21, 2022

صفحه نخست » محمد فاضلی از دانشگاه شهید بهشتی اخراج شد

fazeli_012122.jpgآفتاب‌‌نیوز: فاضلی در سال های گذشته رئیس سابق مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی و در سال‌های ۹۲ تا ۹۶ معاون پژوهشی مرکز بررسی‌های استراتژیک و مدیر شبکه مطالعات سیاست‌گذاری عمومی بوده است.

امیر ناظمی معاون سابق وزیر ارتباطات در اینستاگرام با انتقاد از این اقدام نوشته است: اگر در این دوره وزارت علوم یک سیاست داشته باشد نامش «سیاست اخراج» است و وزیر علوم هم در بهترین حالت دربانی است که راه خروج را نشان می‌دهد. پیامد سیاست اخراج «پادگانی سازی دانشگاه» است، تا کسی مبادا فکر کند، مبادا سخن بگوید.

واکنش کنایه آمیز محمدفاضلی

محمد فاضلی، استاد دانشگاه طراح گزارش علمی حادثه پلاسکو که درست در سالگرد این حادثه حکم اخراجش صادر شده بود، در یک پیام توئیتری به این اقدام واکنش نشان داد و نوشت: یکی از بدترین لحظات در تاریخ هر ملتی می‌تواند لحظه یا دوره‌ای باشد که در آن دیگر هیچ کاری، هر قدر هم دور از عقل سلیم و انتظار عامه مردم باشد، تعجب‌برانگیز نباشد. لحظه‌ای که در مقابل تعجب از هر کار ناشایستی، خلق الله بگویند: تو غیر از این انتظار داشتی؟

21.jpg

اعتراض و طعنه عباس عبدی به اخراج محمد فاضلی

عباس عبدی اخراج محمد فاضلی استاد دانشگاه بهشتی را بخشی از روند ویران سازی دانشگاه از سوی شبه علم دانست.

abdi.jpgانتقاد همتی از اخراج محمد فاضلی از دانشگاه شهید بهشتی

عبدالناصر همتی رئیس سابق بانک مرکزی با انتقاد از اخراج محمد فاضلی از دانشگاه شهید بهشتی اظهار کرد: تسویه اساتید به دلایل سیاسی یعنی درهم ریختن ساختار نیروی انسانی کشور.

همتی در توئیتی در این باره نوشت: ‏تسویه اساتید از دانشگاه‌ها بدلایل سیاسی می‌تواند نشانه تصمیم برای درهم‌ریختن ساختار نیروی انسانی کشور باشد. اخراج ‎دکتر محمد فاضلی از دانشگاه بهشتی تاسف بار است. امیدوارم آقای رئیسی و همسرشان بعنوان عضو کمیته جذب این دانشگاه جلوی اینگونه اقدامات بایستند.

22.jpg***Copyright© 1998 - 2022 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy