Wednesday, Sep 28, 2022

صفحه نخست » فاطمه معتمدآریا هم چرخید، سخنرانی بدون حجابِ ستاره سینما

motamedaria_banner.jpg«فاطمه معتمدآریا»، بازیگر نام‌آشنای سینمای ایران، در مراسم خاکسپاری امین تارخ بدون حجاب سخنرانی کرد و هم‌چنین رضا کیانیان هم در حین سخنرانی در این مراسم گفتم :«چه بگویم وقتی شرق تا غرب همه‌ی مردم ایران عذادارند».

فاطمه معتمدآریا که پیش از به دلیل دفاع‌اش از محدودیت‌های سینمای ایران در دهه‌ی شصت ایران مورد انتقاد بسیاری قرار گرفته بود در مراسم خاکسپاری امین تاریخ بدون حجاب سخنرانی کرد و گفت : این روزها همه حالشان بد است. و حال ما بدتر از همه. با قلبی آکنده از اندوه اینجا گرد هم آمدیم تا انسانی را بدرقه کنیم که مهربان بود و نیک سرشت. امین پدر فرزندانی بود که یکی یکی دارند پرپر می‌شوند. »

در این مراسم هم‌چنین رضا کیانیان هم مرگ همکار و دوستش را به وضعیت اجتماعی ایران ارتباط داد و گفت:« چه بگویم وقتی تمام ایران عزادار است. بگویم برادرم بود؟! چه بگویم وقتی برادرهایم در حال پرپر شدن هستند؟!»

اشاره‌ی رضا کیانیان و فاطمه معتمد آریا به کشته شدن دست‌ کم ۷۰ نفر در جریان اعتراضات مردمی در ایران است که پس از مرگ مهسا امینی آغاز شد و ادامه دارد.
fatemeh_motamed_main.jpg

امین تارخ، بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون روز دوم مهر ماه به علت سکته قبلی در ۶۹ سالگی درگذشت.Copyright© 1998 - 2022 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy