Wednesday, Sep 28, 2022

صفحه نخست » اولین پیام جهانبخش پس از دوازده روز سکوت

jahanbackhsh_banner.jpgمن سمت مردم هستم

ایران وایر - «علی‌رضا جهانبخش» یکی از کاپیتان‌های تیم ملی فوتبال ایران، دوازده روز پس از قتل «مهسا امینی» و اعتراضات سراسری در ایران، سکوت خود را شکست و در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: «سمت درست در تاریخ، سمت مردم کشورم است.»

او مدعی شده است که به دلیل آن‌چه «قوانین اردوی تیم ملی در اتریش» خوانده، قادر به اظهارنظر در مورد وقایع اخیر نبود.

با این حال «سردار آزمون»، «علی‌رضا بیرانوند» و «مجید حسینی» پس از یک هفته از اعتراضات در ایران، واکنش‌هایی داشتند. هرچند که «مجبور» به حذف پست‌های اینستاگرامی خود شدند.

علی‌رضا جهانبخش نوشته است: «من همیشه ی تاریخ سمت مردم عزیز خواهم ماند . مثل هرزمان که برای تیم ملی گل می زنم ، سمت مردم کشورم می روم تا خوشحالی ام را با آنها قسمت کنم.»

یکی از اعتراضات مردم در روزهای اخیر، به شادی گل «مهدی طارمی» و بازیکنان تیم ملی پس از گل‌زنی مقابل اروگوئه در اوج سرکوب اعتراضات مردمی توسط جمهوری اسلامی بود.

👈مطالب بیشتر در سایت ایران وایر

پیش از این و در سال‌های اخیر، علی‌رضا جهانبخش بارها در حمایت از غزه، لبنان و «قاسم سلیمانی» فرمانده سابق سپاه قدس سپاه پاسداران، بلافاصله پس از هر اتفاق، واکنش نشان داده و پست‌های حمایتی گذاشته بود.Copyright© 1998 - 2022 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy