Thursday, Dec 1, 2022

صفحه نخست » کشته‌شدن یک مامور اطلاعاتی در عملیات تعقیب و گریز

sardar_banner.jpgرادیو فردا - اداره کل اطلاعات استان سیستان‌وبلوچستان روز چهارشنبه ۹ آذر از کشته‌شدن احمد صالحی، یکی از ماموران خود در حین ماموریت در حوالی شهر زاهدان خبر داد.

اداره کل اطلاعات استان سیستان‌وبلوچستان روز چهارشنبه ۹ آذر از کشته‌شدن احمد صالحی، یکی از ماموران خود در حین ماموریت در حوالی شهر زاهدان خبر داد.

رسانه‌های حکومتی او را مسئول سابق بسیج دانشجویی پردیس کشاورزی کرج دانشگاه تهران معرفی کرده و گفته‌اند که مراسم تشییع جنازه او روز پنج‌شنبه در زاهدان برگزار و سپس به زادگاهش شهر ساری در استان مازندران منتقل ‌شود.

سیاوش مسلمی فرمانده «سپاه کربلا» نیز به مناسبت کشته شدن این کارمند وزارت اطلاعات که او را «بسیجی جهادگر» خوانده، گفته است او در حین ماموریت تعقیب و گریز و مقابله با یک «تیم تروریستی تکفیری» که قصد برهم زدن امنیت کشور را داشتند در حوالی شهرستان زاهدان درگیر و کشته شد.

این گزارش توضیح بیشتری درباره درگیری یاد شده نداده، اما زاهدان طی هفته‌های گذشته صحنه اعتراضات گسترده مردمی و سرکوب خونین آن توسط نهادهای امنیتی بوده است.Copyright© 1998 - 2023 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy