Wednesday, May 10, 2023

صفحه نخست » انفجار هولناک در خیابان سهروردی تهران

exp.jpgمرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت جزئیات انفجار در خیابان سهروردی را تشریح کرد.

به گزارش همشهری آنلاین، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اظهار داشت:

در ساعت ۱۷:۳۰ روز جاری پنجشنبه مورخه ۲۱ اردیبهشت ماه انفجاری در خیابان سهروردی به کلانتری ۱۰۴ عباس آباد اعلام شد.

با حضور ماموران انتظامی و تیم های امدادی در محل و بررسی بعمل آمده مشخص شد: یک مغازه خشکشویی به علت انفجار کپسول گاز دچار حریق شده که به علت آن به چندین دستگاه خودرو پارک شده نیز خسارت وارد گردیده است.

در این گزارش آمده است: خوشبختانه این حادثه هیچگونه خسارت جانی در پی نداشته و تنها سه نفر از شهروندان شامل متصدی مغازه و دو رهگذر دچار جراحت جزئی شدند که اقدامات درمانی بر روی آنان صورت گرفته است.

002.jpgنقص در دستگاه دیگ بخار اتوشویی باعث انفجار در خیابان سهروردی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز گفت: نقض در عملکرد دستگاه دیگ بخار اتوشویی منجر به این حادثه شده است.

سید جلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: ساعت ۱۷:۰۲ عصر امروز وقوع یک انفجار در مغازه خشکشویی در خیابان سهروردی جنوبی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد.

001.jpg003.jpgوی افزود: با اعلام این خبر، بلافاصله ۲ ایستگاه آتش‌نشانی در مدت زمان ۴ دقیقه راهی محل حادثه شدند و اقدامات اولیه را آغاز کردند؛ در محل حادثه مشاهده شد، در یک باب مغازه خشکشویی و اتوشویی به وسعت تقریبا ۲۰ متر که بالای این مغازه ۲ واحد مسکونی نیز وجود داشت، انفجار شدیدی رخ داده است.

ملکی با بیان اینکه حادثه انفجار به ۲ مغازه‌ دیگر و ۴ دستگاه خودرو خسارت وارد کرده بود، ادامه داد: ۴ نفر در این انفجار مصدوم شدند که یک نفر از آنها به صورت سرپایی درمان و باقی دیگر مصدومان راهی مراکز درمانی شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه انفجار منجر به حریق نشده است، متذکر شد: کارشناسان آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر شدند و پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد، نقض در عملکرد دستگاه دیگ بخار اتوشویی منجر به این انفجار شده است.Copyright© 1998 - 2023 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy