Tuesday, Feb 13, 2024

صفحه نخست » رئیس پلیس امنیت ملایر و یک نامزد انتخابات مجلس به ضرب گلوله کشته شدند

killed.jpgایران اینترنشنال - گزارش رسانه‌های ایران حاکی است یک فرمانده پلیس و یک نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در دو حادثه جداگانه و بر اثر درگیری با افرادی که «سارق و قاتل» خوانده شده‌اند، جان خود را از دست دادند.

معاون فرماندهی انتظامی استان همدان روز دوشنبه ۲۳ بهمن به رسانه‌ها گفت محمود خداداد، رئیس پلیس امنیت شهرستان ملایر، حین دستگیری فردی که «قاتل متواری» خوانده شده، مورد اصابت گلوله او قرار گرفت و کشته شد.

این مقام پلیس همدان افزود: فرد فراری که پیش‌تر با اسلحه کمری یکی از فرزندان خود را از پا درآورده و فرزند دیگرش را زخمی کرده بود، دستگیر شده است.

از سوی دیگر، خبرگزاری فارس گزارش داد که کریم شاوردیان، نامزد انتخابات مجلس در شادگان که بر اثر درگیری با سارقان در منزلش به «کما» رفته بود، جان خود را از دست داد.

برادر این کاندیدای مجلس گفته است که او نیمه‌شب در حیاط منزل خود عده‌ای را دیده و بعد از درگیری با آ‌ن‌ها، «از حال می‌رود» و به بیمارستان منتقل می‌شود.

مطالب بیشتر در سایت ایران اینترنشنال

جزئیات بیشتری درباره دلیل به کما رفتن آقای شاوردیان منتشر نشده و تنها خبر درگذشت او روز دوشنبه اعلام شد.Copyright© 1998 - 2024 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy