Sunday, Apr 18, 2021

صفحه نخست » واکنش تند عطریانفر به اظهارات اخیر فائزه هاشمی

atrinfar_041721.jpgمگر شما رای ندهی چه اتقاقی می‌افتد؟

رویداد ۲۴ - محمد عطریانفر به‌تازگی در در واکنش به سخنان اخیر فائزه هاشمی به سایت نزدیک به محمدباقر قالیباف گفته است: «خانم هاشمی اگر می‌خواهد در جامعه مؤثر باشد و کمک کند، باید از موضع مسئول اظهارنظر کند. اینکه هرچه را به ذهنش بیاید، مطرح کند برازنده او و آقای هاشمی نیست».

به گزارش دیده‌بان ایران، او ادامه داد: «باور من این است که اگر آقای هاشمی‌رفسنجانی در قید حیات بود، حتما به این شیوه ورود خانم هاشمی در کلاب‌هاوس نقد و نسبت به او خطاب و عتاب می‌کرد. چه‌بسا که حتی موضع خود را نیز علنی می‌کرد».

این عضو حزب کارگزاران سازندگی تأکید کرد: «دلیلی ندارد هر‌کسی از موضعی که خودش برای خود فراهم کرده یا خانواده و نظام سیاسی برای او فراهم کرده‌اند، هر‌چه به ذهنش می‌رسد، مطرح کند و تصور کند مرکز عالم است.... خانم فائزه گفتند که من رأی نمی‌دهم. خب نده! مگر شما رأی ندهی چه اتفاقی می‌افتد. مگر مثل برخی بزرگان که نفود معنوی و کلامی دارند و اگر موضع بگیرند همفکرانشان تبعیت می‌کنند، هستید و چنین موقعیتی دارید؟».

عطریانفر در پایان گفت: «اینکه حزب علیه فائزه هاشمی بیانیه بدهد، خیلی هم دور از ذهن نیست».Copyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy