Tuesday, Jul 26, 2022

صفحه نخست » نازنین بنیادی: اجرای من در ارباب حلقه‌ها تقدیم به شیرزنان ایران است + فیلم

bonyadi_072622.jpgایران وایر - نازنین بنیادی، بازیگر ایرانی تبار گفت در ایفای نقش خود در سریال «ارباب حلقه‌ها؛ حلقه‌های قدرت» از زنان شجاع ایران الهام گرفته است که در صف مقدم تغییر قرار دارند.

خانم بنیادی که در مراسم رونمایی پیش‌پرده این سریال سخن می‌گفت، اجرای خود در این سریال مشهور را تقدیم به «شیرزنان ایران» کرد.

نازنین بنیادی در سریال ارباب حلقه‌ها در نقش شخیصت برون‌وین بازی می‌کند. وی گفت در ایفای این نقش از «زنان شجاع ایران الهام گرفته است که همه چیز خود را برای به دست آوردن آینده‌ای بهتر فدا می‌کنند.»

نازنین بنیادی علاوه بر حرفه بازیگری، در دفاع از حقوق بشر نیز فعال بوده و بارها به انتقاد از حکومت جمهوری اسلامی پرداخته است.

این بازیگر ساکن آمریکا، پیش از این برنده جایزه حقوق بشر سازمان «خانه آزادی» در زمینه آگاه‌سازی معرفی شده بود.

👈مطالب بیشتر در سایت ایران وایر

سریال «ارباب حلقه‌ها؛ حلقه‌های قدرت»، با بازی نازنین بنیادی و با هزینه یک ميلیارد دلار، پرخرج‌ترین مجموعه‌ای است که تا کنون ساخته شده است.‌

داستان‌های این سریال به ۴۰۰۰ سال پیش از رویدادهای سه‌گانه سینمایی ارباب حلقه‌ها برمی‌گردد که در زمان پخش با استقبال گسترده مخاطبان سینما روبرو شدند.Copyright© 1998 - 2023 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy