Monday, Feb 26, 2024

صفحه نخست » برف بهتر است یا مجلس، فرید انصاری دزفولی

Farid_Ansari_Dezfouli_3.jpgهر چند می‌دانم نمایش انتخاباتی رژیم آخوندی مسئله‌ قاطبه مردم فهیم و شریفی که شاهد کشتار جوانان وطن مان در سالهای اخیر بوده‌اند نیست و آنها حتی درباره تحریم آن هم سخن نمی‌گویند. ملت چنان در مشکلات زندگی ناامن و فاقد امید به آینده غوطه ورند که در نمایش انتخاباتی علی خامنه‌ای شرکت نخواهند کرد و فریب ترفندهای او بنام دین و اسلام را نخواهند خورد. با این حال گفتم بد نیست بیاد دوران دبستان و با اقتباس از موضوع انشاء اقا معلم مدرسه مان که می‌گفت علم بهتر است یا ثروت، اینبار مطلبی بنویسم بنام برف بهتر از یا مجلس.

چند روزی می‌باشد که در اکثر مناطق کشور باران و برف می‌بارد. امیدوارم بارش برف و باران همچنان ادامه یابد.
باریدن باران و برف مشکل گشاست و بی آبی در کشورمان را قدری حل می‌کند و موجب خوشحالی زمین و مردم بخصوص کشاورزان می‌گردد. همه می‌دانیم برف و باران مولد آب می‌باشند و آب بعد از هوا مهمترین عنصر حیات موجودات زنده است.
لازمه سلامت و زیست و زندگی انسان‌ها، گیاهان و جانوران وابسته به وجود آب است. پس برف و باران ممد حیات و مفرح ذات می‌باشند.

اما مجلس شورای اسلامی هدفی جز حفظ نظام ولایت مطلقه علی خامنه‌ای و مشروعیت بخشیدن به نظام نامشروع خود برای مصرف داخلی و خارجی ندارد. این مجلس بر خلاف برف و باران نه اینکه «ممد حیات و مفرح ذات» نیست بلکه «میرانده حیات و مصیبت ذات است». در نتیجه هر رای دادنی بر مرگ و مصیبت رای دهنده و دیگران می‌افزاید و رای دهنده در زیر خروار خروار نفرت رای ندهنگان فرو می‌رود.

چرا که مجلس آخوندی نه تنها مشکل گشا نیست حتی قادر به برآوردن نیازها و معضلات اولیه زندگی مردم نمی‌باشد، بلکه وجودش برای هموطنانمان بحران آفرین و مشکل زا می‌باشد و موجب ادامه سرکوب‌ها و انواع و اقسام تبعیض‌ها و افزایش فقر و فلاکت و سیه روزی مردم شده و خواهد شد. مجلسی که حتی داشتن فیلتر شکن را جرم می‌انگارد نه اینکه مفرح ذات ملت نیست بلکه عامل ذلت ملت می‌باشد.
کارنامه مجلس استبدادیان از مجلس اول تا بحال چیزی بجز خیانت و جنایت و فساد بر علیه ملت ایران نبوده و اینبار هم نخواهدبود. زیرا مجلس آخوندی در حقیقت مجلس دزدانی است که بجای رفتن به جزایر کارائیب جهت یافتن گنج به مجلس می‌روند تا از بیت المال نا برده رنج گنجی به جیب زنند.
علی خامنه‌ای ترفندهای مختلفی بکار برده و می‌برد تا بتواند مردم را بیای صندوق‌های رای بکشاند و مشتی سر سپرده خود را که روح اهریمنی جنایتکارش بر آنها تسلط یافته و آنها را تحت امر خود قرار داده است می‌خواهد نماینده مجلس اسلامی نماید.
یکی از تاکتیک‌های کارآمد برای خنثی کردن ترفندهای خامنه‌ای و منزوی کردن نظام آدمکش او در سطح داخلی و جهانی و در نهایت سرنگونی آن ماندن و نشستن در منازل در روز نمایش انتخاباتی می‌باشد.
بطور قطع جهانیان شاهد خلوتی خیابان‌ها و میادین و نا مردمی بودن رژیم خواهند بود. در حقیقت مردم بدرستی با نشستن در منازل خویش ضربه مهلکی به رژیم جمهوری اسلامی خواهند زد.
نتیجه اخلاقی مطلب فوق این است که: برف میلیاردها بار بهتر از مجلس دزدان و اختلاسگران اسلامی می‌باشد.

فرید انصاری دزفولیCopyright© 1998 - 2024 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy