Tuesday, Apr 2, 2024

صفحه نخست » اسرائیل جنگ می‌خواهد: همین حالا، کورش عرفانی

Kourosh_Erfani-7.jpgپس از شش ماه نسل کشی، طرح آدمخواران اسرائیلی برای نابودسازی نوار غزه به پایان خود رسیده است. ساکنان این منطقه اینک یا مرده اند یا محکوم به مرگ ناشی از بیماری و قحطی و آوارگی هستند. کرانه ی باختری برای اسرائیل هدف آسانی است و از همین حالا به یک اردوگاه اسرای بزرگ و قابل تخلیه شبیه شده است. هیولاهای شهرک نشین در حال مسلح شدن و آموزش دیدن برای هجوم به آنها و قتل عام های دیریاسین وار هستند. حالا نوبت لبنان و سوریه است که به خاک و خون کشیده شوند و چه بهانه ای برای این منظور بهتر از ربط دادن نیروهایی که در آن هستند به رژیمی که نقش مترسک را بازی کرده و 45 سال است به اسرائیل یاری داده تا تمام اهداف شوم و پلید خود را در خاورمیانه پیاده کند.

به این ترتیب قبل از این که بایدن، رئیس جمهور آمریکا، بخواهد کمترین شانسی برای یک محاسبه ی استراتژیک و ناهماهنگ با سیاست صهیونیسم نسل کش در انتخابات پیش رو داشته باشد مجبور خواهد بود به جنگی که صهیونیسم تروریست اسرائیل تدارک آن را دیده است وارد شود و چاره ای جز پیروی از دستور ارباب نداشته باشد. البته در این میان منافع مردم آمریکا و آینده ی این کشور فدای اسرائیل بزرگ قوم برگزیده ی خود خدا خواهد شد. الون میزراهی، نویسنده ی اسرائیلی، از بابت خرفتی مردم ایالات متحده چنان اطمینان دارد که می نویسد: «حتی اگر اسرائیل کاخ سفید را هم بمباران کند و هر که را که آنجاست بکشد باز هم دو ریالی آمریکا نمی افتد.»

به همین دلیل باید منتظر اوضاعی به مراتب بد و بدتر از آن چه می بینیم باشیم. تمامی روش های کشتار جمعی، سلاح ها، مهمات، به کارگیری هوش مصنوعی، پهبادها و ربات های قاتل، بازشناسی خودکار چهره و هدفگیری و بسیاری از تکنیکهای آدمکشی دیگر توسط هیولای اسرائیل و آمریکا در نوار غزه مورد آزمایش قرار گرفته است.

چند روز پیش اسرائیل در بیمارستان الشفاء 400 نفر را با فجیع ترین شکلی که در تاریخ معاصر بشر سابقه ای نداشته کشت. اجساد فلسطینی هایی که بعد از آن در این محل یافت شد حکایت از اعدام وحشیانه ی آن ها و تغییراتی در فیزیولوژی بدن کشته شدگان است که جز با مواد شیمیایی سمی و کشنده و نیز روش های ضد بشری جدید اختراع شده توسط تروریسم اسرائیل ممکن نخواهد بود. از برخی پیکرها جز اسکلت چیزی باقی نمانده بود. در بعضی از موارد چشم هایشان را تخلیه کرده بوند.

همه چیز حکایت از آن دارد که اینک آدمخواران قوم برگزیده با نتیجه ی مثبت تست آدمکشی جمعی و گسترده آماده هستند که سلاح ها و مهمات و تکنیک های قتل عام توده ای را در کرانه ی باختری، لبنان، سوریه، عراق، ایران، اردن، مصر، عربستان سعودی، کویت، امارات متحده ی عربی، عمان، قطر، بحرین، پاکستان، افغانستان، ترکیه و... به کار گیرند. آمریکا که خود سفارش دهنده ی برخی از این کشتارها برای آزمایش مهمات و سلاح های خود در نوار غزه بوده است یک پاداش 18 میلیارد دلاری دیگر برای ارباب ساکن تل آویو خود فرستاد.

بر این اساس می بینیم که پیش بینی ها نویسنده در مورد 2024 در حال رخ دادن است. در آخرین روزهای 2023 بود که نوشتیم:

« ۱) جنگ بزرگ منطقه‌ای: در صورت تداوم حضور صهیونیست‌های افراطی در رأس دولت اسرائیل (کابینه‌ی فعلی) به سوی یک جنگ سراسری در منطقه‌ی خاورمیانه و حتی فراتر از آن خواهیم رفت. این جنگی است که به تدریج شامل مناطق زیرخواهد شد: ۱) نوار غزه ۲) کرانه باختری رود اردن ۳) لبنان ۴) سوریه ۵) یمن ۶) عراق ۷) ایران و ۸) ترکیه. تردید نیست که چنین جنگی همچنین، مصر، اردن، عربستان سعودی، امارات متحده‌ی عربی، کویت، بحرین و عمان و حتی پاکستان و افغانستان را نیز به طور غیر مستقیم درگیر خود خواهد ساخت. شانس آخر صهیونیسم برای بقای توسعه طلبانه از یک سو و نیاز سرمایه داری نظامی به سودزایی و درآمد از سوی دیگر احتمال این جنگ را بسیار قوی خواهد ساخت. کشورمان ایران که در معرض خطرات دیگری مانند فروپاشی اقتصادی-اجتماعی-سیاسی و نیز فروپاشی اقلیمی و جنگ آب قرار دارد هدف اصلی یک لشگرکشی بین المللی از سوی واشنگتن اجیر شده توسط تل آویو خواهد بود.»

اینک شاهدیم که تیم آدمخوار کابینه ی صهیونیست های افراطی که خود را در فضایی برای امتحان کردن شانس تاریخی آخر خویش می بیند بر آنست که منطقه و جهان را به جنگی هیولاوار و خانمانسوز بکشاند. حمله به سفارت ایران در دمشق خود گامی است در این راستا. تحریک برای پاسخگویی و تنش زایی در منطقه برای رسیدن به مرحله ی جنگ رسمی منطقه ای پیش از آن که نتانیاهو و باند آدمخوارانش مجبور به استعفا شوند. اسرائیل می داند که در صورت حملات تلافی جویانه ی رژیم آمریکا به عنوان سگی دست آموز باید آماده باشد وارد جنگی تمام عیار با تهران شود.

اینک باید دید که آیا معترضینی که چند روز است در خیابان های تل آویو هستند تا نتانیاهو را وادار به استعفاء کنند اهمیت کار خویش را درک می کنند یا خیر. و این که آیا جامعه ی مدنی اسرائیل به یاری آنان خواهد شتافت یا خیر. در غیر این صورت مردم اسرائیل توسط سایکوپت های بیمار آدمخوار صهیونیست دولت نتانیاهو به فازی وارد خواهند شد که مورخ اسرائیلی «ایلان پاپه» آن را دوران «خود-تخریبگری» و بن بست طرح صهیونیسم اسرائیل می داند و پایان اسرائیل را براین اساس پیش بینی می کند.

برای صهیونیست های کابینه ی نتانیاهو جنگ ضروری حیاتی است، اما نه برای فردا، امروز، حالا.

هشیار باشیم! دشمنان بشریت دست به کار شده اند و اگر متوجه وخامت اوضاع نشویم کار انسان روی سیاره ی زمین توسط صهیونیسم به پایان خواهد رسید.

کورش عرفانی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

برای دنبال کردن برنامه های تحلیلی نویسنده به وبسایت تلویزیون دیدگاه مراجعه کنید: www.didgah.tv

جهت اطلاع از نظریه‎ ی «بی ‎نهایت ‎گرایی» به این کتاب مراجعه کنید: «بی ‎نهایت ‎گرایی: نظریه ‎ی فلسفی برای تغییر» www.ilcpbook.com

آدرس تماس با نویسنده: korosherfani@yahoo.com

توئیتر: KoroshErfani@Copyright© 1998 - 2024 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy