پنجشنبه 15 مرداد 1394   صفحه اول | درباره ما | گویا

پرخواننده ترین ها

دیدنیها >> پست توییتری دختر جان کری در باره پسر ظریف (تصویر)

پست توییتری دختر جان کری: پسر ظریف در مراسم عروسی ما نبود، متاسفم که ناامیدتان می‌کنم
دختر وزیر امور خارجه آمریکا حضور پسر ظریف در مراسم عروسی خود را تکذیب کرد. به گزارش پایگاه خبری «تیک»، ونسا کری، دختر جان کری خبر رسانه های جمهوری‌خواهان در مورد حضور مهدی ظریف پسر وزیر امور خارجه ایران، در مراسم عروسی‌اش با بهروز والا ناهید در سال ۲۰۰۹ را رد کرد.

وی نوشته است: «پسر ظریف ساقدوش داماد (شوهرش) نبوده و اصلا جشن عروسی برگزار نشد، شرمنده که بعضی‌ها را ناامید میکنم» پیشتر نیز یک مقام مسئول در وزارت امور خارجه ادعای یک سایت آمریکایی در مورد حضور فرزند وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مراسم ازدواج فرزند وزیر امور خارجه آمریکا را خبرسازی محض دانسته بود.

تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com وی با بی‌پایه توصیف کردن آن، گفت: برخی محافل خبری غیرمعتبر با سوء استفاده ازروندهای خبری با اغراض خاص و از آن جمله برای جلب مخاطب به تولید اخبار از این دست رو آورده اند و مناسب است رسانه‌های داخلی در بازنشر خبرها اعتبار منابع خود را مورد توجه قراردهند.

همسر ونسا کری، بهروز (برایان) والا ناهید یک ایرانی- آمریکایی است که از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل شده و در سال ۲۰۰۹ با دختر جان کری ازدواج کرده است.ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول 
Copyright: gooya.com 2016