شنبه 27 دی 1393   صفحه اول | درباره ما | گویا

مراسم تجلیل از جعفر والی ( بازیگر و کارگردان) در تورنتو برگزار شد.

به همت گروه هنری موج نو با مدیریت عارف محمدی 0 منتقد و فیلمساز) مراسم تجلیل از جعفر والی بازیگر فیلم های به یادماندنی : گاو- تنگسیر- خاک و دهها فیلم و نمایشنامه در طول شصت سال فعالیت هنری روز یکشنبه 11 ژانویه در تورنتو ی کانادا برگزارشد.
_SYQ8340-Converted.jpg
جعفر والی
مراسم با نظم و ترتیب کم نظیری راس ساعت اعلام شده با معرفی گروه موج نو توسط لیلا پیمان آغاز شد و از آن پس اجرای مراسم به عهده عارف محمدی بود که پس از سخنانی کوتاه به ترتیب از چهره های سرشناسی چون دکتر رامین جهانبیگلو(فیلسوف) ، مهدی رییس فیروز ( کارگردان قدیمی سینما) ، عباس جوانمرد ( کارگردان و نویسنده تئاتر) ، نصرت پرتوی ( بازیگر فیلم گورنها ) ، سهیل پارسا ( کارگردان تئاتر) ، دعوت کرد تا به روی صحنه بیایند.
در انتها دکتر رضا مریدی وزیر آموزش و پژوهش و ابداعات انتاریو پشت میکروفن قرار گرفت و با ذکر خاطرات اجرای برنامه فیلم و سینما توسط عارف محمدی در تلویزیون شهر ما در سالهای گذشته به عنوان پل ارتباطی سینما با ایرانیان مقیم کانادا از او و فعالیتهای مداومش در اجرای مراسمی از این دست در تورنتو قدردانی کرد. پس از آن دکتر مریدی تقدیر نامه ای را به آقای والی اهدا کرد و والی نیز پس ازتشویق های گرم و ممتد مردم با مردم سخن گفت.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


به گفته حاضران این مراسم یکی از به یادماندنی ترین شبهای فرهنگی و هنری از لحاظ کیفیت و نحوه اجرای مراسم در جامعه ایرانی شهر تورنتو بود.

عارف محمدی مدیر گروه هنری موج نو کارگردان مستند بازمانده ای از ماگادان و نویسنده کتاب سینمای ایران ، امروز ، دیروز است که چندی پیش منتشر شده و در سالهای قبل نیز مراسم تجلیل از بهروز وثوقی و مهین اسکویی و کارگاه فیلمسازی با اصغر فرهادی را در تورنتو برگزار کرد.

گروه هنری موج نو از اسپانسرها ، مطبوعات و پشتیبانی مردم برای برگزاری این مراسم نهایت قدردانی را دارد .
_SYQ8328-Converted.jpg
از راست: دکتر رضا مریدی وزیر آموزش انتاریو - جعفر والی- عارف محمدی مدیر گروه هنری موج نو
عارف محمدی تقدیر نامه موج نو را به اقای والی اهدا کرد.

_SYQ8387-Converted.jpg
از راست: عباس جوانمرد٬ سهیل پارسا٬ مهدی رئیس فیروز٬ جعفر والی٬ رضا مریدی٬ نصرت پرتوی و عارف محمدی
_SYQ8187-Converted.jpg
رامین جهانبگلو
_SYQ8221-Converted.jpg
جعفر والی و احترام به مهدی رییس فیروز
_SYQ8223-Converted.jpg
_SYQ8245-Converted.jpg
عباس جوانمرد
_SYQ8270-Converted.jpg
سهیل پارسا
_SYQ8296-Converted.jpg
نصرت پرتوی
_SYQ8212-Converted.jpg
مهدی رئیس فیروز


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول 
Copyright: gooya.com 2016