چهارشنبه 29 مهر 1394   صفحه اول | درباره ما | گویا

گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


خواندنی ها و دیدنی ها
در همين زمينه
13 آذر» بازداشت محمدرضاجوششان، فعال مذهبی
پرخواننده ترین ها

بازداشت حجت الاسلام مرتضی نعمت اللهی

بنا به خبر دریافتی، در پی سلسله فشارها بر بیت مرجع تقلید منتقد جمهوری اسلامی آیت الله سید صادق شیرازی، حجت الاسلام شیخ مرتضى نعمت اللهى از مسئولان دفتر آیت الله شیرازی و مدیر مسئول شبكه جهانى مرجعيت بعد از ظهر یکشنبه ۲۶ مهرماه ۱۳۹۴ (۴محرم ۱۴۳۷) به دادگاه ویژه روحانیت (اطلاعات) احضار شده و تا كنون در بازداشت است.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com دادگاه ویژۀ روحانیت هيچ گونه توضيحى در مورد علت بازداشت وی ارائه نكرده است و تا كنون خبرى از وی در دست نيست.

همزمان با فرارسیدن ماه محرم و در آستانۀ عاشورا، وزارت اطلاعات و دادگاه ویژۀ روحانیت فشارهای فزاینده ای را بر بیت آیت الله شیرازی آغاز کرده اند.

همچنین یک هفته پیش از آغاز ماه محرم، آیت الله سید حسین شیرازی، فرزند آیت الله سید صادق شیرازی به دادگاه ویژه روحانیت احضار شد. در این احضار مسئولان دادگاه ویژه خواستار عدم انتقاد آیت الله سید صادق شیرازی از نظام جمهوری اسلامی و مسئولان ارشد آن در سخنرانی سالانۀ خود در جمع مبلغان مذهبی شده بودند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول 
Copyright: gooya.com 2016