سه شنبه 6 مرداد 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

در نامه‌اي به شاهرودي احمدي نژاد خواستار اعمال حداكثر رأفت اسلامي نسبت به بازداشت‌شدگان اخير شد

به گزارش خبرگزاري فارس احمدی نژادر در نامه‌اي به رييس قوه قضائيه، خواستار اعمال حداكثري رأفت اسلامي نسبت به بازداشت‌شدگان حوادث اخير شد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري ، محمود احمدي‌نژاد در نامه‌اي به رييس قوه قضائيه با اشاره به بازداشت عده‌اي از شهروندان كه براساس دعوت و تحريك برخي افراد و جريانات سياسي داخلي و با حمايت تبليغاتي دشمنان خارجي روي داده است خواستار تسريع در رسيدگي همه جانبه به وضعيت كلي متهمين و تعيين تكليف آنان و اعمال حداكثري رأفت اسلامي نسبت به آن دسته از شهرونداني كه ناآگاهانه در اين مسير قرار گرفته اند شد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


متن كامل نامه رييس جمهور به شرح زير است:
حضرت آيت الله هاشمي شاهرودي
رياست محترم قوه قضائيه
سلام عليكم

همانگونه كه مستحضريد در جريان حوادث بعد از انتخابات رياست جمهوري كه براساس دعوت و تحريك برخي افراد و جريانات سياسي داخلي و با حمايت تبليغاتي دشمنان خارجي روي داد، عده‌اي از شهروندان نيز بازداشت شدند.
نظر به گذشت مدت قابل ملاحظه از زمان بازداشت، انتظار مي‌رود ضمن تسريع در رسيدگي همه جانبه به وضعيت كليه متهمين و تعيين تكليف آنان، دستور فرماييد با اعمال حداكثري رأفت اسلامي نسبت به آن دسته از شهروندان كه ناآگاهانه در اين مسير قرار گرفتند، طعم گواراي محبت ديني و ملي را به آنان چشانده و در روزهاي شادي و سرور ملت در اعياد شعبانيه و به ويژه در آستانه ميلاد پرخير و بركت كانون مهر و عطوفت جهان حضرت مهدي(عج)، دلهاي نگران بستگان و دوستان آنان را آرامش بخشيده و كام خانواده هاي محترمشان را با آزادي آنان شيرين سازند.
اينجانب رجاء واثق دارد كه ملت بيدار و حماسه‌ساز ايران، دست در دست يكديگر و با همدلي و مهرورزي همه عزم و توان خود را براي بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي عظيم كشور، در راستاي اعتلا و عظمت و شكوه و افتخار بكار خواهد بست و دشمنان اين سرزمين پاك و زرخيز را چونان هميشه رسوا و ذليل خواهد ساخت.
بديهي است كليه دستگاه‌ها و نهادهاي ذيربط، هماهنگي كامل و همكاري لازم را با دستگاه محترم قضايي به عمل خواهند آورد. توفيقات جنابعالي و همه خدمتگزاران به ملت عزيز را از خداوند سبحان مسألت دارد.

محمود احمدي نژاد


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016