سه شنبه 10 بهمن 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

چهار تن از دراویش گنابادی بازداشت شدند

خبرگزاری هرانا - چهار تن از دراویش گنابادی در مسیر اصفهان-شهرکرد توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.

بنا به گزارش تارنمای مجذوبان نور، آرش شلتوکی، مهرداد شیرازی، مرتضی سهرابی و حمید اکبری از دراویش گنابادی کرج، که به سمت شهرکرد در حرکت بودند، در مسیر اصفهان-شهرکرد توسط نیروهای امنیتی و اطلاعاتی بازداشت شدند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


نیروهای امنیتی و اطلاعاتی که در مسیر شهرکرد در کمین این دراویش گنابادی بودند پس از متوقف کردن خودرو این افراد، اقدام به تفتیش و بازرسی اتومبیل آنان کرده که بنا به گزارشات رفتار نیروهای امنیتی با توهین و ارعاب و وحشت همراه بوده است.

سپس این دراویش بازداشت شده را به اصفهان منتقل و پس از بازجویی چند ساعته سه تن از این افراد (آقایان مهرداد شیرازی، مرتضی سهرابی و حمید اکبری) آزاد شدند ولی آقای آرش شلتوکی توسط نیروهای امنیتی به بازداشتگاه وزارت اطلاعات در زندان اوین منتقل شده است.

همچنین در اقدامی هماهنگ نیز مامورین وزارت اطلاعات به منزل آقای شلتوکی در کرج مراجعه و بدون ارائه حکم قضایی و قانونی با تهدید خانواده این درویش گنابادی، وسائل شخصی، کتاب، فیلم و نوارهای کاست، سی‌دی و رایانه شخصی ایشان را بدون ارائه صورت جلسه با خود برده‌اند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول 
Copyright: gooya.com 2016