شنبه 9 بهمن 1395   صفحه اول | درباره ما | گویا

گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


پرخواننده ترین ها

جزییات بیشتری از جلسه شورای‌عالی امنیت ملی برای بررسی دلایل درگذشت آیت‌الله هاشمی

moreinfohashemishoraaali.jpg
آمد نیوز - هر ده پزشک بیمارستان شهدای تجریش تأکید کرده‌اند که درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی «مشکوک» و به دلیل «سکته قلبی» نبوده است.

پس از انتشار خبر انتصاب «رضا سیف‌اللهی» معاون «علی شمخانی» در دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی به «ریاست هیئت بررسی» دلایل درگذشت سریع و مشکوک آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، خبرنگار «آمدنیوز» به جزییات بیشتری از این جلسه دست یافته است.

در این جلسه که با حضور علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی تشکیل شده، حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت به همراه چند تن از پزشکان بیمارستان شهدای تجریش نیز حضور داشته‌اند.

در این جلسه پزشکان بر «مشکوک» بودن مرگ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تأکید کرده و عنوان نموده‌اند که علت مرگ «سکته قلبی» نبوده و احتمالا وی دچار خفگی در آب شده است.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


هم‌چنین علی شمخانی در این نشست تأکید کرده که دلایل مرگ باید به طور دقیق بررسی و موشکافی شود تا «در تاریخ ثبت گردد.»

یکی از حاضران در این جلسه، با بیان جزییاتی از انتقال آیت‌الله هاشمی به بیمارستان شهدای تجریش، ادعای مطرح شده از سوی دکتر مهدی خزعلی در نشست سرای اهل قلم را تأیید و سخنان وی را کارشناسی دانسته است.

پس از این جلسه علی شمخانی به «رضا سیف اللهی» معاون خود در دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی دستور داد تا به همراه یک مقام مسئول از وزارت اطلاعات و مقام مسئول دیگری در سازمان اطلاعات سپاه، تیم بررسی دلایل مرگ مشکوک آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تشکیل و نتیجه را به دبیرخانه این شورا اعلام کنند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول 
Copyright: gooya.com 2016