چهارشنبه 15 دی 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

قاتل حادثه سعادت آباد اعدام شد، مهر

قاتل حادثه میدان کاج سعادت آباد‌ بامداد چهارشنبه در میان اجتماع مردم در نزدیک محل وقوع جنایت به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این حکم پس از صدور از سوی قضات شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی نورالله عزیزمحمدی و تائید دیوان عالی کشور سحرگاه چهارشنبه پس از سپری کردن تشریفات قانونی توسط واحد اجرای احکام دادسرای امور جنایی پایتخت با اصرار اولیای دم مبنی بر قصاص اجرا شد.

در این مراسم که با حضور قاضی جابری و خانواده مقتول و قاتل برگزار شد،‌ صلوات پی در پی مردم نشان از رضایت آنان در اجرای مجازات این مجرم داشت.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
یعقوب معروف به مهدی 31 ساله روز پنجشنبه ششم آبان ماه سالجاری در میدان کاج واقع در سعادت آباد تهران با ضربات چاقو فردی بنام محمدرضا را مجروح و سپس با ضربات پی در پی او را کشت.

محاکمه وی روز یکشنبه 30 آبانماه در دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی نورالله عزیزمحمدی آغاز شد و در جریان آن یعقوب به اتهام مباشرت در قتل عمد و اخلال در نظم عمومی و قدرت‎نمایی به وسیله چاقو و سعیده معروف به کیمیا 32 سال متهم به معاونت در قتل عمد محمدرضا ، معرفی شدند.

حادثه نزاع خیابانی ششم آبان ماه در میدان کاج منطقه سعادت آباد تهران که منجر به کشته شدن فردی در مقابل انظار عمومی و دیدگان پلیس شد بی شک از تکان دهنده ترین حوادث اجتماعی چند سال اخیربود.

ساعت 10 روز پنجشنبه ششم آبانماه اهالی یکی از خیابانهای سعادت‌ آباد با شنیدن صدای درگیری متوجه یک دعوای خیابانی شدند. در جریان این نزاع یک بنگاهدار به نام "یعقوب" با چاقو به سمت مردی حدودا 30 ساله هجوم برد و با وارد آوردن ضربه به ناحیه شکم او را به ‌شدت مجروح کرد. این اتفاق درحالی رخ داد که دو تن از ماموران کلانتری 134 شهرک قدس پس از وقوع این حادثه و تماس مردم با مرکز فوریتهای پلیسی 110 در جریان قرار گرفتند و در صحنه حادثه حضور داشتند. به دنبال این ماجرا، دقایقی بعد متهم خود را تسلیم ماموران کرد و به این ترتیب تحقیقات از وی آغاز شد.

در پی این ماجرا و چند روز بعد فیلمی در سایت‌ها منتشر شد که بخشهایی از این جنایت را نشان می‌داد. در این فیلم حدودا 10 دقیقه‌ای نشان داده می‌شود که قاتل سلاح به دست در محل جنایت حضور دارد و در مقابل انظار عمومی و با وجود رسیدن ماموران نیروی انتظامی اجازه نمی‌دهد کسی برای نجات مقتول که لباسش غرق در خون شده اقدامی انجام دهد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016