دوشنبه 26 بهمن 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

ايران قهرمان جام جهانی کشتی فرنگی سال ۲۰۱۰ شد، ايرنا

تيم ملی کشتی فرنگی دقايقی پيش در رقابت های جام جهانی سال ۲۰۱۰ که در شهر ايروان ارمنستان برگزار شد، با پيروزی ۴ بر ۳ مقابل تيم ترکيه به مقام قهرمانی دست يافت.

به گزارش ايرنا و به نقل از سايت اختصاصی فيلا، در ديدار رده بندی نيز تيم ارمنستان موفق شد با حساب ۴ بر ۳ تيم روسيه را شکست داده به مقام سوم برسد.
نتايج تيم ايران در برابر ارمنستان در اوزان هفتگانه به شرح زير است .
در وزن ۵۵ کيلوگرم : محمد فقيری در دو تايم و با حساب ۲ بر صفر و ۶ بر صفر ارهان کارا کوش از ترکيه را شکست داد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
در ۶۰ کيلوگرم : اميد نوروزی ملی پوش ايران در جهانی سال ۲۰۰۹ دانمارک در سه تايم و با نتايج ۲ بر صفر ، صفر بر يک و ۳ بر يک رحمان بيليچی از ترکيه را برد.
در ۶۶ کيلوگرم :‌سعيد عبدولی قهرمان سال ۲۰۰۹ جوانان جهان در دو تايم و با حساب يک بر صفر و ۶ بر صفر رفيک عيوض اوغلو از ترکيه را مغلوب کرد.
در ۷۴ کيلوگرم : حميد ريحانی در سه تايم و با نتايج صفر بر يک ،‌ ۳ بر يک و صفر بر ۳ مغلوب سه لوک سه بی از ترکيه شد.
در ۸۴ کيلوگرم : حبيب اله اخلاقی نفر سوم سال ۲۰۰۹ جهان در دانمارک در دو تايم و با حساب يک بر صفر و دو بر صفر مقابل نظمی آولوچا قهرمان سال ۲۰۰۹ جهان شکست خورد.
در ۹۶ کيلوگرم : امير علی اکبری برنده مدال برنز سال ۲۰۰۹ جهان در دانمارک موفق شد احمد تاچ يلدز از ترکيه را در دو تايم و با حساب ۳ بر يک و يک بر صفر شکست دهد.
در ۱۲۰ کيلوگرم :‌ بشير باباجان زاده دارنده دو مدال نقره جوانان جهان در دو تايم و با نتيجه مشابه يک بر صفر مقابل رضا کايالپ صاحب دو مدال طلای جوانان جهان شکست خورد.
در نتيجه تيم کشتی فرنگی ايران با حساب ۴ بر ۳ تيم قدرتمند ترکيه که در جهانی سال ۲۰۰۹ به مقام قهرمانی دست يافته بود را شکست داده به مقام قهرمانی دست يابد.
در ديدار رده بندی تيم ارمنستان با شکست روسيه با حساب ۴ بر ۳ سوم شد، روسيه در مکان چهارم قرار گرفت.
گرجستان ۵ بر ۲ از سد کوبا گذشت و پنجم شد،‌ کوبا عنوان ششم را کسب کرد.
مجارستان هم با نتيجه ۵ بر ۲ از سد نورديک / کشورهای اسکانديناوی/ گذشت و هفتم شد تا نورديک در جای هشتم جای بگيرد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016