یکشنبه 20 تیر 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

آلمان با غلبه بر اروگوئه سوم شد (+ ویدئو)، فارس

تيم ملي فوتبال آلمان با پيروزي 3 بر 2 مقابل اروگوئه به مقام سوم جام جهاني 2010 دست يافت.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 23 شنبه شب و در ورزشگاه نلسون ماندلا شهر پورت اليزابت آغاز شد.

نيمه نخست اين ديدار جذاب با موقعيت هاي گل متعدد براي هر دو تيم همراه بود و هر تيم يك بار به گل رسيد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
در دقيقه 19 شواين اشتايگر از پشت محوطه هجده قدم شوتي محكم روانه دروازه اروگوئه كرد كه با دفع دروازه بان همراه بود اما در برگشت توماس مولر دروازه حريف را گشود تا آلمان پيش افتد.

در ادامه اروگوئه چند حمله را طراحي كرد و در دقيقه 28 كاواني در موقعيتي تك به تك دروازه هانس يورگ بوت را گشود تا بازي در نيمه اول با تساوي خاتمه يابد.

در نيمه دوم نوبت اروگوئه بود كه بهتر بازي را شروع كرد و به گل رسيد. ديه گو فورلان با ضربه اي چكشي دروازه آلمان را گشود تا نماينده آمريكاي جنوبي به كسب عنوان سوم اميدوار شود اما يانسن در دقيقه 57 بازي را به تساوي كشاند.

آلمان در ادامه بازي هجومي را در دستور كار خود قرار داد و در دقيقه 82 توسط خديرا به گل سوم رسيد تا 3 بر 2 پيروز شده و همانند جام جهاني 2006 به مقام سوم دست يابد.

فورلان در آخرين ثانيه هاي اين بازي از روي يك ضربه ايستگاهي تير دروازه آلمان را به لرزه در آورد.

يواخيم لو سرمربي آلمان در اين ديدار برخي از نيمكت نشينان تيمش را در تركيب اصلي قرار داد و ساير ذخيره ها را نيز در جريان بازي به ميدان فرستاد تا به غير از دروازه بان سوم، ساير نفرات در جام جهاني بازي كرده باشند.

بنيتو آرچونديا از مكزيك قضاوت اين ديدار را برعهده داشت،‌ وي به آئوگو و كاكائو از آلمان و پرز از اروگوئه اخطار داد.

ديدار فينال جام جهاني يكشنبه بين تيم هاي اسپانيا و هلند برگزار خواهد شد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016