چهارشنبه 7 اردیبهشت 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

نخستین بازیها با کی‌روش - دیدار تیم ملی فوتبال با ونزوئلا و ماداگاسکار

مهر - اعضای کمیته تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال با مرور برنامه های این فدراسیون برای تیم های مختلف ملی، دو دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشورمان با هدایت کارلوس کی روش برابر تیم های ونزوئلا و ماداگاسکار را مورد تصویب قرار دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر، این نشست که با حضور علی کفاشیان، مهدی تاج، مهدی محمد نبی، فریده شجاعی، مرتضی محصص، فریدون معینی، محمد علیزاده، دکتر احمدی، امیر حسین حسینی، علی رضا علی، ملک آباد و خراطی برگزار شد موارد مختلف مورد بررسی و در نهایت تائید اعضا قرار گرفت.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
در ابتدای نشست فریدون معینی در خصوص برگزاری فستیوال زیر 13 سال آسیا به میزبانی یزد گزارشی را ارائه کرد و گفت:5 اردوی استعدادیابی برگزار کردیم و پس از آن اردوهای تدارکاتی مستمری را برای تیم ملی نونهالان در نظر گرفتیم و هم اکنون این اردو درکمپ تیم های ملی در حال برگزاری است.

مسابقات فوق از 25 اردیبهشت الی سوم خرداد ماه برگزار خواهد شد. بر همین اساس نشستی را عصر امروز سه شنبه با "شمیل کمیل" نماینده AFC در دفتر دبیر کل فدراسیون برگزار خواهیم کرد و سپس به یزد جهت بازدید از امکانات به این استان سفر خواهیم کرد.

در ادامه نشست در خصوص تورنمنت زیر 16 سال غرب آسیا در عراق بحث و بررسی شد و مقرر شد تا ملی پوشان نوجوان کشورمان از 23 تیر الی 5 مردادماه در اربیل عراق به مصاف حریفان خود بروند.ضمن اینکه تیم ملی نوجوانان کشورمان هم اکنون در قزاقستان برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی حضور دارند.


به منظور برگزاری دیدارهای تدارکاتی برای تیم ملی امید دیدار با کشورهای اوکراین و اردن مورد تائید قرار گفت و مقرر شد تا فدراسیون ایران نامه ای را با اعلام زمان دقیق برای برگزاری دیدار رفت و برگشت به کویت ارسال کند.

در ادامه جلسه نیز حضور تیم ملی فوتسال در تورنمنت بین المللی تایلند از تاریخ 5 الی 14 شهریور مورد تائید قرار گرفت که در این تورنمنت تیم های ایران؛ آرژانتین، اسپانیا، ایتالیا، ژاپن و تایلند حضور دارند.

انجام دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با اوکراین به منظور حضوری پر قدرت در رقابتهای جام جهانی ایتالیا که از چهارم شهریور ماه آغاز می شود مورد تائید اعضای کمیته تیم های ملی قرار گرفت.

در پایان نشست نیز انجام دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایران با ونزوئلا در تاریخ 16/3/90 و برگزاری دیدار دوستانه با ماداگاسکار در تاریخ 26/4/90 به میزبانی ایران مورد تائید قرار گرفت.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016