پنجشنبه 4 تیر 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

میرحسین موسوی در حبس خانگی است (ویژه خبرنامه گویا)

بر اساس گزارش های موثق رسیده به خبرنامه گویا از روز دوشنبه گذشته هرچند رسما اعلام نمی شود اما میر حسین موسوی تقریبا در بازداشت خانگی است.

بر همین اساس از این پس هرگونه برنامه ای که اعلام می شود ارتباطی به او ندارد و صرفا برای حمایت از او است. در همین حال قصد حکومت هم این است که هرگونه حرکتی را به او نسبت دهند و او را مسئول اعلام کنند.

به گفته یک منبع موثق دیگر، همه رابطین او دستگیر شده و هر روز تعداد تازه ای دستگیر می شوند. این درحالی است که همه کادر روزنامه کلمه سبز و کارکنان سایت کلمه بازداشت شده اند و در نتیجه سایت کلمه از کنترل نزدیکان مهندس موسوی خارج شده است.

بر همین اساس حتی اعضای خانواده میر حسین موسوی نیز تحت نظر هستند.

به گفته این افراد در حال حاضر تنها منابع موثق اطلاعیه های ستاد مردمی یا حامیان موسوی خواهند بودو تنها سایت قابل اعتماد نسیم فردا nasimfarda.com معرفی شده است.

به گزارش نزدیکان مهندس موسوی شمار دستگیرشدگان از مرز ۱۰۰۰ نفر گذشته و از خیلی ها خبری در دست نیست.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016