پنجشنبه 26 شهریور 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

سمينار آزاد جوانان در بروکسل در باره مسائل ايران، ۲۶ سپتامبر

گروهی از جوانان دانشجو، فعال سياسی و ... ساکن بلژيک سمينار اروپايی جوانان ايرانی را در راستای مبارزات مردم ايران در بروکسل برگزار می کند.

همانطور که جوانان در خيابان های ايران مبارزه کردند و يکديگر را شناختند، ما نيز در اعتراضات خيابانی در شهرهای اروپا با هم و ايده های رنگارنگ همديگر آشنا شديم و به دلايل مختلفی مثل جوان بودن، هم نسل بودن، سئوال مشترک داشتن و ... بهم پيوند خورديم و با احساس نياز به کار مشترک تصميم به برگزاری اين سمينار گرفتيم.

دراين سمينار سه موضوع عمده مورد بحث قرار می گيرد که به شرح ذيل می باشد:تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


۱- بررسی خيزش اخير مردم ايران
۲- بررسی نقش زنان و جوانان در اين مبارزات
۳- بررسی نقش جوانان (زن و مرد) در برون مرزهای ايران در رابطه با تحولات اخير

دوستانی که تمايل به همکاری در هر زمينه ای در راستای برگزاری سمينار دارند لطفاً آمادگی خود را از طريق ايميل يا تلفن به کميته برگزاری سمينار اعلام کنند. همچنين دوستانی که مايل به سخنرانی در سمينار و يا اجرای برنامه در آن هستند لطفاً مطالب و يا چکيده فعاليت خود را حداکثر تا تاريخ ۱۸ سپتامبر به کميته برگزاری ارسال کنند.

اگرچه شرايط سنی وجود ندارد اما اولويت چه در جمع سخنرانان و چه در اجرای برنامه با جوانان است ولی از تجربه مبارزان نسل پيشين بعنوان چراغ راه استفاده خواهيم کرد.

حضور پرتعداد شما و برگزاری بهتر سمينار جوانان، گامی مؤثر در جهت ارتقاء جنبش جوانان در ايران می باشد.

fysb2009@gmail.com

۶۵ ۴۳ ۴۸ ۴۸۶ ۰۰۳۲
۶۷ ۶۸ ۵۵ ۴۸۷ ۰۰۳۲


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016