یکشنبه 3 آبان 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

ملک محمدي: خيانت موسوي با يک انتقاد او از جريان سبز فراموش نمي شود، ایرنا

عضو کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي گفت: خيانتي که مير حسين موسوي به انقلاب و نظام کرد با يک موضع گيري و انتقاد او از جريان سبز از اذهان پاک نمي شود.

حسن ملک محمدي در گفت و گو با ايرنا تاکيد کرد: متاسفانه تصميمات واقدامات ناخردانه مير حسين موسوي پس از انتخابات رياست جمهوري لطمات جبران ناپذيري را به نظام و انقلاب اسلامي وارد کرد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


وي ادامه داد: بر همين اساس او نمي تواند با انتقاد از رفتار و اعمال جريان سبز اعمال مجرمانه خودش را به دست فراموشي بسپارد مير حسين موسوي بايد به طور واضح و صريح نسبت به رفتار و سوءنيت خودش ابراز پشيماني کند.
اين نماينده مجلس مي گويد: ما ديگر نمي توانيم به حرفها و نظرات مير حسين موسوي اعتماد کنيم وي بايد در عمل خود را ملتزم به نظام و ولي فقيه بداند.

ملک محمدي تاکيد کرد: مير حسين موسوي بايد همچون متهمين کودتاي مخملي به طور واضع و قاطع به جرائم خود اعتراف کند وي بايديک موضع گيري شفاف و علتي بگيرد.

وي اضافه کرد:نظام و ملت ايران به دليل اقدامات غير منطقي مير حسين موسوي ضربه خورده است و اين ضربه باعث شاد شدن دشمنان انقلاب و کشور شد.

ملک محمدي در پايان خاطر نشان کرد: با يک موضع گيري نمي توان مير حسين را بخشيد او بايد به طور شفاف اعمال 4 ماه گذشته خود و طرفدارانش را محکوم کند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016