سه شنبه 22 دی 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

گروهی به نام "تکاوران تندر - انجمن پادشاهی ايران" با انتشار اطلاعيه ای مسئوليت ترور مسعود علی محمدی را به عهده گرفت

خبرنامه گويا - در اطلاعيه ای که در يک سايت اينترنتی به نام "تکاوران تندر" منتشر شده، مسئوليت ترور امروز صبح مسعود علی محمدی، استاد دانشگاه تهران به عهده گرفته شده است.
اين گروه که به نظر می رسد از گروه های افراطی است در سايت خود به تبليغ مبارزه مسلحانه پرداخته است. هنوز به طور رسمی از سوی منابع بی طرف عمليات ترور فوق توسط اين گروه تائيد نشده است.
متن اطلاعيه گروه "تکاوران تندر" را در زير می خوانيد:تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


يورش دلاورانه فرزندان ايران و ترور مسعود محمدی با ماده منفجره در تهران
بامداد سه شنبه ۲۲ دی ۶۳۷۳ شاهنشاهی

بامداد امروز طی يک عمليات هماهنگ و برق آسا توسط فرزندان دلاور ايران، مسعود محمدی، از مزدوران رژيم اسلامی و استاد دانشگاه تهران در رشته انرژی هسته ای، با ماده منفجره و کنترل از راه دور ترور شد.
اين مزدور از عناصر اصلی توسعه برنامه اتمی رژيم اسلامی در سالهای اخير بود که در سرکوب مردم در حوادث اخير به عنوان لباس شخصی نيز نقش موثر و فعال داشت.
لازم به توضيح است قبل از اين عمليات، بارها به اين مزدور هشدار داده شده بود.
ما بار ديگر به تمام عناصر و مزدوران رژيم اسلامی هشدار می دهيم دست از همکاری با جنايتکاران مسلمان برداريد ، در غيراينصورت سرنوشت خوشی در انتظار شما نخواهد بود ، و دير يا زود در آتش خشم فرزندان ايران گرفتار می شويد.

پاينده ايران کوبنده تندر فولادوند برافراشته پرچم سه رنگ شير و خورشيد نشان
تکاوران تندر - انجمن پادشاهی ايران


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016