جمعه 17 تیر 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

آنکارا (ترکيه): گردهمايی اعتراضی ایرانیان به‌مناسبت سالگرد ١٨ تیر ٧٨، نهم ژوئيه

فراخوان گردهمایی اعتراضی ایرانیان مقیم ترکیە به‌مناسبت سالگرد ١٨ تیر ٧٨

من اگر برخیزم تو اگر برخیزی، همە برمی‌خیزند
من اگر بنشینم تو اگر بنشینی، چە کسی برخیزد؟

بر اساس مجوز دريافت شدە از پليس شهر آنکار توسط پناهجويان ايرانی در ترکیە و همزمان با دوازدهمين سالگرد خيزش خونين دانشجويی ـ مردمی ۱۸ تير سال ۱۳۷۸، ايرانيان مقيم ترکيه با هموطنان و دانشجويان داخل کشور اعلام همبستگی کرده و روز شنبه ۹ ژوئيه ساعت ۱۶ الی ۱۷ (۱۵:۳۰ در داخل پارک قو ) مقابل سفارت رژيم کودتايی جمهوری اسلامی ايران در شهر آنکارا دست بە گردهمايی اعتراضی خواهند زد.

بر همین اساس از همە همراهان جنبش اعتراضی مردمی و سبز، خواهانیم کە در این فراخوان ملی با سایر هم‌میهنان‌مان همراه و همبستە باشند.

در این راستا انجمن همبستگی فعالان تبعیدی و انجمن همبستگی پناهجویان ایرانی آمادگی خود را برای برگزاری هر چە باشکوه‌تر این گردهمایی اعلام می‌کنند.

همراه شو عزیز تنها نمان بە درد
کاین درد مشترک هرگز جداجدا درمان نمی‌شودتبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016