جمعه 3 خرداد 1387   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

تعطیلی ۳ساعته متروی تهران کرج به خاطر یک دزد!، شهاب ‌نیوز

متروی تهران - کرج که یكی از شلوغ‌ترین و پر ازدحام‌ترین مسیرهای متروی تهران است؛ صبح امروز چهارشنبه برای کمتر از ۳ساعت از کار افتاد و ده‌ها هزار مسافر را سرگردان کرد.

متروی «تهران ـ کرج» امروز از حدود ساعت 4:30 صبح تا حدود ساعت 7 در یک رویداد نادر از کار افتاد. این خط یکی از شلوغ‌ترین و مهم‌ترین خطوط متروی تهران است كه روزانه حدود 200 تا 250 هزار مسافر را جابجا می‌کند.

جالب‌ترین بخش این قضیه، علت و دلیل از کار افتادن این خط مترو بود. بر اساس اخبار نیمه رسمی، دزدیدن بخشی از کابلی که برق مورد نیاز قطارهای متروی کرج ـ تهران را تامین می‌کرده دلیل اصلی از کارافتادن این خط بوده است. گفته می‌شود که سارق یا سارقان ناشناس بامداد امروز بخشی از کابل برق این خط در حوالی شهرك اكباتان تا استادیوم آزادی را قطع کرده و دزدیدند که این امر باعث شد خط کرج ـ تهران به رغم تمام برنامه ریزی‌های دقیق شرکت مترو برای حداکثر ۳ ساعت از کار بیفتد.

بنا بر این گزارش، مهندسان و تیم‌های تعمیراتی مترو ظرف مدت نسبتاً کوتاهی توانستند مشکل را شناسایی کرده و با تعمیر این کابل برق، خط تهران ـ کرج را بار دیگر به خدمت بازگردانند.

دزدیدن کابل‌های برق در برخی شهرهای ایران مخصوصاً در مناطق محروم متاسفانه به امری متداول تبدیل شده است.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
Copyright: gooya.com 2016