دوشنبه 18 آذر 1387   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

آخرين تمرين پرسپوليس برای بازی با سايپا انجام شد، ايرنا

افشين پيروانی امروز (دوشنبه) آخرين برنامه های تاکتيکی اش را به بازيکنان گوشزد کرد تا پرسپوليس با آمادگی لازم به رويارويی با تيم فوتبال سايپا برود.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
به گزارش خبرنگار ايرنا، آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس قبل از بازی با سايپا، طبق روال هر روز در زمين شماره دو ورزشگاه راه‌آهن برگزار شد.
پيروانی در اين تمرين تمرکز خود را سانتر از جناحين و شوت به سمت دروازه گذاشته بود و به نظر می رسد به مانند ديدارهای گذشته اين حرکات اولين تاکتيک برای گل زدن پرسپوليس است.
در اين ديدار که در حضور نزديک به ۲۰۰ هوادار انجام شد، داريوش مصطفوی با حضور در محل تمرين، با افشين پيروانی جلسه ای نيم ساعته داشت و در خصوص انتخاب دستيار با وی به گفت وگو پرداخت.
يکی از نکات قابل توجه، حضور با انگيزه پژمان نوری بود، اين بازيکن در حاشيه تمرين به خبرنگاران گفت که به هيج وجه قصد جدايی از پرسپوليس را ندارد و مطمئن است که به زودی جايگاهش در ترکيب اصلی را دوباره به دست خواهد آورد.
در پايان تمرين با دستور افشين پيروانی، بازيکنانی که در ليست ۱۸ نفره حضور ندارند، بايد در اردوی اين تيم در هتل المپيک و ورزشگاه‌ آزادی به همراه تيم باشند.

Copyright: gooya.com 2016