جمعه 5 تیر 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

ادامه همکاری فردوسی‌پور و خیابانی با تلویزیون،

قائم‌مقام مدیر شبکه سه شایعه مربوط به کنار گذاشته شدن عادل فردوسی‌پور و جواد خیابانی از برنامه‌های شبکه سه را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، هاشم رضایت قائم‌مقام مدیر شبکه سه در نشست خبری ویژه برنامه‌های تابستانی گفت: پخش مجموعه شبانه "رستگاران" از روز شنبه 30 خردادماه شروع شده و پخش مجموعه رامبد جوان هم ظرف چند روز آینده شروع می‌شود و هر شب ساعت 21 روی آنتن شبکه سه می‌رود.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
وی در ادامه افزود: پخش مجموعه "افسانه جومونگ" هم تا پایان تابستان ادامه دارد. علاوه بر آن همچون سال‌های گذشته شبکه سه در ایام تابستان برنامه سینما گلخانه هم پخش می‌کند. در این بخش فیلم‌های جدید و فیلم‌هایی که مخاطبان خواستار تکرار آن هستند، پخش می‌شود. روزهای یکشنبه شبکه سه هم اختصاص به فیلم‌های سیمافیلم دارد.

قائم‌مقام شبکه سه خاطرنشان ساخت: امسال شبکه سه روی مباحث جوانان خیلی کار می‌کند و برنامه‌های "شوک"، "ضربان" و "مکث" شامل دغدغه‌های اجتماعی را پخش می‌کند. تا قبل از کنکور به مباحث تحصیلات و دانشگاه می‌پردازیم و بعد از آن برنامه‌هایی با محوریت مشاوره‌های انتخاب رشته پخش می‌کنیم. برنامه "برلیان" با محوریت جوانان روی آنتن می‌رود.

رضایت ادامه داد: در تابستان برنامه "به سمت خدا" جایگزین برنامه "زلال احکام" شده است. در این برنامه سئوالات و شبهات مسائلی دینی مطرح و پاسخ داده می‌شود. مجموعه "گمگشته" هم به درخواست مردم دوباره تکرار می‌شود. "خانه فیروزه‌ای" و مسابقه "مسیر طلایی" از دیگر برنامه‌های شبکه سه است.

وی درباره شایعه رفتن عادل فردوسی‌پور و جواد خیابانی از شبکه سه گفت: فردوسی‌پور از شروع تا پایان لیگ مشغول تهیه برنامه است و در تعطیلات فرصت نفس کشیدن دارد، حتی با اکراه بازی‌های تیم ملی را قبول کرد. بنابراین همکاری او با شبکه سه قطع نشده است. خیابانی هم یک مسابقه ورزشی را در شهرستان اجرا می‌کند و بعد به همکاری با شبکه سه ادامه می‌دهد.

محمد زین‌العابدینی قائم‌مقام مدیر شبکه چهار در بخشی دیگر از این نشست گفت: شبکه چهار متناسب با ماموریت خود برنامه‌های متنوع برای ایام تابستان تدارک دیده و فیلم‌های دهه 40 و 50 را نقد و بررسی می‌کند. همچنین مسابقه‌های متنوع علمی با حضور شرکت‌کنندگانی از دانشگاههای مختلف پخش می‌کنیم. در حوزه موسیقی هم آوازهای ایرانی بررسی می‌شود.

وی در ادامه افزود: پخش مستندهای خارجی جذاب و برنامه‌های گفتگو محور از دیگر برنامه‌های تابستانی شبکه چهار است. پخش برنامه‌های روتین این شبکه از جمله سینما چهار، مستند چهار و سینما اقتباس در تابستان ادامه دارد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016