چهارشنبه 11 شهریور 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

تازه‌ترين رده‌بندی برترين تيم‌های ملی جهان اعلام شد؛ صعود يک پله‌ای ايران و قرار گرفتن در رده‌ شصتم دنيا، ايسنا

فيفا تازه‌ترين رده‌بندی برترين تيم‌های ملی فوتبال جهان را اعلام کرد که در اين رده‌بندی تيم ملی فوتبال ايران با يک پله صعود نسبت به رده‌بندی ماه گذشته در رده‌ی شصتم جهان و چهارم آسيا قرارگرفت.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، فيفا امروز تازه‌ترين رده‌بندی برترين تيم‌های ملی فوتبال جهان را اعلام کرد که تيم ملی فوتبال ايران با ۵۴۱ امتياز و يک پله صعود نسبت به رده‌بندی ماه گذشته در رده‌ی شصتم جهان ايستاده است. در رده‌بندی آسيايی هم تيم ايران همچنان پس از تيم‌های استراليا، ژاپن و کره جنوبی در رده‌ی چهارم قرار گرفته است.

استراليا که همچنان به صعودش در رده‌بندی فيفا ادامه می‌دهد، با کسب ۹۰۷ امتياز و دو پله صعود نسبت به رده‌بندی ماه گذشته در رده‌ی ۱۴ رده‌بندی جهانی ايستاده است. در اين رده‌بندی ژاپن و کره جنوبی هم در رده‌های ۴۰ و ۴۹ قرار گرفته‌اند.

در رده‌ی نخست رده‌بندی هم تغيير آنچنانی صورت نگرفته و تنها ايتاليا با يک پله صعود در رده‌ی چهارم قرار گرفته و کرواسی هم توانسته با يک پله صعود به جايگاه نهم برسد.

رده‌بندی ۱۰ تيم برتر جهان در ماه آگوست ۲۰۰۹:

۱- برزيل ۱۶۰۴ امتياز
۲- اسپانيا ۱۵۸۸ امتياز
۳- هلند ۱۳۷۶ ا متياز
۴- ايتاليا ۱۱۸۶ امتياز
۴- آلمان ۱۱۸۶ امتياز
۶- روسيه ۱۱۲۹ امتياز
۷- انگليس ۱۱۲۷ امتياز
۸- آرژانتين ۱۱۱۳ امتياز
۹- کرواسی ۱۱۰۱ امتياز
۱۰- فرانسه ۱۰۴۰ امتياز


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016