شنبه 15 اسفند 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

هفتمين پيروزي سرخپوشان بادايي مقابل فولاد خوزستان رقم خورد، ايلنا

در آخرين ديدارهفته بيست و هشتم ليگ برتر فوتبالكشور تيم‌هاي پرسپوليس و فولاد خوزستان برگزار كردندكه با نتيجه يك صفر به سود سرخپوشان به پايان رسيد.

به گزارش ايلنا، ديدار 2 تيم از ساعت 17:10 دقيقه در حضور 40 هزار هوادار در ورزشگاه آزادي آغاز شد و با نتيجه يك بر صفر به سود پرسپوليس به پايان رسيد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
تك گل پرسپوليس در دقيقه 72 توسط محسن خليلي به ثمر رسيد. خليلي روي سانتر زيباي شكوري با ضربه‌ سر دروازه حسين آشنا را باز كرد.

قضاوت اين بازي بر عهده محمود رفيعي بود. وي به جلال كاملي‌مفرد و بارتلوويچ از فولاد و هادي نورورزي و عادل كلاه‌كج از پرسپوليس كارت زرد نشان داد.

فولاد در اين بازي بيشتر دفاع كرد و چشم به ضد حملات داشت و پرسپوليس هم موقعيت‌هايي را خلق كرد كه با استفاده از يكي از اين فرصت‌ها توانست حريف اهوازي را شكست دهد.

فولاد خوزستان پيش از اين بازي 11 بازي پياپي را واگذار نكرده بود. اين تيم از هفته شانزدهم كه در فولادشهر اصفهان مقابل ذوب‌آهن با يك گل شكست خورد، ديگر شكستي را متحمل نشد و ركورد شكست ناپذيري خود را به 11 هفته رساند، اما با شكست در اين ديدار اين ركورد سرانجام شكست تا فولادي‌ها با دست خالي تهران را ترك كنند.

پرسپوليس هم با اين پيروزي كه هفتمين برد پياپي (با احستاب دو ديدار جام حذفي)محسوب مي‌شود 49 امتيازي شد و بار ديگر رتبه سوم جدول را از استقلال پس گرفت.

تركيب پرسپوليس:
ميثاق معمارزاده، شيث رضايي، حميدرضا علي‌عسگر، ابراهيم شكوري، عادل كلاه كج، كريم باقري (80 - ميثم بائو)، هادي نوروزي (66-مجتبي زارع)، محسن خليلي، هوار ملا محمد (89-عليرضا محمد)، مجتبي شيري و حسين بادامكي.
سرمربي: علي دايي

تركيب فولاد:
حسين آشنا، جلال كاملي‌مفرد، مهدي چمن‌آرا، علي حمودي، جواد شيرزاد، بختيار رحماني، ملادن بارتلوويچ ( 57-نادر احمدي)، سيامك سرلك (68-آرش افشين)، سعيد رمضاني (82 - كاوه رضايي)، جاوا موجيري، غلامرضا رضايي.
سرمربي: مجيد جلالي


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016