جمعه 7 خرداد 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

تماشای سه‌بعدی جام جهانی! - معرفی دستگاه‌های الکترونیکی ویژه جام‌جهانی، مهر

جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی نزدیک است و به همین دلیل بسیاری از شرکتهای فناوری به تکاپو افتاده اند تا نام خود را در کنار رقابتهای مهمترین رویداد فوتبالی دنیا به خاطره ای خوش برای کاربران خود تبدیل کنند.

شرکتهای فعال در عرصه صنایع فناوری اطلاعات و ارتباطات این روزها در تلاشند تا سهمی در رقابتهای بازیهای جام جهانی 2010 داشته باشند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
جام جهانی روی نمایشگر رایانه

پخش تماشای مسابقات فوتبال جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی به روش آنلاین یکی از مهمترین امکاناتی است که کاربران وب می توانند در این دوره از آن بهره مند شوند.

بسیاری از شبکه های تلویزیونی دنیا در طول برگزاری این رقابتها صفحات ویژه ای را روی سایتهای خود عرضه می کنند که کاربران از طریق این صفحات می توانند به جای در خانه ماندن، روی کاناپه نشستن، پاپ کورن خوردن و تماشای فوتبال در هر نقطه ای از طریق اینترنت و تنها با در اختیار داشتن یک رایانه و یا تلفن همراه نسل سوم، مسابقه تیم مورد علاقه خود را تماشا کنند.

به این ترتیب کاربران وب هیچ زمانی را از دست نخواهند داد. بنابراین تماشای تلویزیون از طریق وب یکی از مزایای داشتن اینترنت پرسرعت است.

اپل هم فوتبالی می شود

به نظر می رسد که معروفترین سیب دنیا قصد ندارد نسبت به تب قوتبال کاربران خود بی تفاوت باشد. به طوری که بر روی "آی- تیوز" و App Store گزینه ویژه ای را به نام "جام جهانی 2010" راه اندازی کرده و در آن دریایی از برنامه های جانبی را عرضه کرده است که کاربران "آی- پد" و "آی- فن" می توانند با خرید و نصب آنها خود را بیش از همیشه در جام جهانی احساس کنند.

یکی از این برنامه های جانبی، تقویم کاملی از تمام رقابتهای جام جهانی آفریقای جنوبی است. این تقویم شامل پروفایل تمام تیمهای شرکت کننده، استادیومهای محل برگزاری دیدارها و اعلام نتایج مسابقات به صورت زنده است.

اپل این نرم افزار را از طریق سایت App Store خود به قیمت 99/0 دلار می فروشد.

برنامه جانبی دیگری که سیب بزرگ استیو جابز عرضه می کند South Africa 2010 Tracker نام دارد. این برنامه جانبی که رایگان است اطلاعات متعددی را درباره تیمها، گروهها و مسابقات عرضه می کند اما به روزسازیهای همزمان این اطلاعات به صورت پولی انجام می شود.

دستگاههای الکترونیکی مصرفی در زمین فوتبال

بی شک با آغاز جام جهانی فوتبال، دستگاههای الکترونیکی کوچک مصرفی و وسایل فناوریهای برتر، فوتبال دوستان را احاطه می کنند.

یکی از این دستگاهها، یک حافظه فلش "یو. اس. بی" 4 گیگابایتی محصول Emtec است. این فلش که می تواند به کیف کلیدها و یا کیف دستی متصل شود از ماه ژوئن به قیمت 90/14 یورو وارد بازار می شود. این فلش "یو. اس. بی" شبیه عروسکهایی است که لباس فوتبالیستهای تیمهای ملی شرکت کننده در جام جهانی را به تن کرده اند.

Hannspree Soccer Photo Alarm Clock نام دستگاه الکترونیکی کوچک دیگری است که از ساعت، تقویم، رادیو و قاب عکس دیجیتالی تشکیل شده است. این دستگاه دارای یک LCD کوچک و wall-paper کارتونی است. تصاویر متحرک این wall-paper فوتبالی هستند و در روی تقویم آن، تاریخ رقابتهای جام جهانی مشخص شده اند. قیمت این محصول 59 یورو است.

Mindtech Mindscreen MT-ETV45 عنوان یک "مینی تلویزیون قابل حمل" با نمایشگر 5/3 اینچی است که مجهز به یک "مبدل کد" (decoder) داخلی است و امکان ضبط برنامه های تلویزیونی را فراهم می کند. این مینی تلویزیون، دستگاهی مناسب برای تماشای مسابقات فوتبال در سفر است. باتری این دستگاه 5 ساعت شارژ می ماند. قیمت این تلویزیون قابل حمل 90/99 یورو است.

توافق سونی و فیفا

به خاطر توافقی که سونی و فیفا به امضا رسانده اند کاربران تلویزیون جدید سونی به نام "باواریا سه بعدی" (Sony BRAVIA 3D) می توانند 25 مسابقه جام جهانی فوتبال 2010 را به صورت سه بعدی تماشا کنند و به نهایت لذت حاصل از تماشای یک مسابقه فوتبال دست یابند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016