چهارشنبه 25 اسفند 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

استقلال بازی برده را به نماینده عربستان باخت، مهر

تیم فوتبال استقلال که امیدوار بود با پیروزی برابر النصر عربستان تساوی خانگی برابر نماینده قطر را جبران کند، امشب در دیدار با نماینده عربستان در شرایطی که نیمه اول را با پیروزی پشت سرگذاشته بود در نهایت بازنده شد تا شانس هایش برای صعود کاهش یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، روز نخست هفته دوم از رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 21 امشب بین تیم های النصر عربستان و استقلال ایران در ورزشگاه ملک عبدالله شهر ریاض برگزار شد که در پایان شاگردان پرویز مظلومی با نتیجه 2 بر یک برابر حریف عربستانی شکست خوردند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
در نیمه اول این دیدار استقلال در دقیقه 21 توسط حنیف عمران زاده دروازه میزبان را با ضربه سر باز کرد اما در ادامه این الهلال بود که نبض بازی را در اختیار گرفت و حملات زیادی را روی دروازه نماینده کشورمان ایجاد کرد اما در نهایت موفق به بازکردن دروازه وحید طالب لو نشد تا نیمه اول با برتری یک بر صفر استقلال به پایان برسد.

در نیمه دوم اما روند تهاجمی تیم النصر حفظ شد و این تیم حملات زیادی را روی دروازه استقلال پی ریزی کرد و در دقیقه 60 توسط حسین عبدالغنی بازی را به تساوی کشاند و در دقیقه 80 سعد مشعل از روی یک ضربه ایستگاهی زیبا برای دومین بار دروازه وحید طالب لو را باز کرد تا شاگردان مظلومی بازی برده نیمه اول را به حریف واگذار کنند.

تیم فوتبال استقلال که در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی برابر السد به تساوی رضایت داده بود با متحمل شدن شکست برابر النصر راه سختی برای صعود به مرحله بعد پیش رو خواهد داشت.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016