چهارشنبه 14 دی 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

در نخستین رنکینگ سال 2012 پینگ پنگ بازان ایران صعود کردند، فارس

خبرگزاری فارس: پینگ‌پنگ بازان ایران در نخستین رنکینگ اعلام شده در سال 2012 سیر صعودی داشتند.

به گزارش باشگاه خبری فارس«توانا»، به نقل از روابط عمومی فدراسیون پینگ‌پنگ، بر اساس اعلام رنکینگ راکت به دستان جهان در نخستین ماه سال میلادی در سایت فدراسیون جهانی پینگ پنگ بازان کشورمان صعود چشمگیر و خارق العاده‌ای داشتند.

بر این اساس در رنکینگ بزرگسالان نوشاد عالمیان با 20 پله صعود از جایگاه 132 جهان به جایگاه 112 بزرگسالان دنیا صعود کرده است.

محمدرضا اخلاق پسند که در رنکینگ ماه قبل میلادی یک ستاره نیز دریافت کرده بود با 26 پله صعود در جایگاه 241 جهان قرار گرفت.
افشین نوروزی دیگر ملی پوش کشورمان نیز که در رنکینگ ماه قبل میلادی ستاره دریافت کرده بود با 24 پله صعود در جایگاه 264 دنیا قرار گرفت.

مهران احدی که به علت عدم حضور طولانی مدت در میادین بین المللی از رنکینگ جهانی حذف شده بود با 17 پله صعود نسبت به آخرین رنکینگ خود به رنکینگ بازگشت و در جایگاه 333 قرار گرفت.

همچنین میدیا لطف اله نسبی نیز در جایگاه 376 دنیا قرار گرفت.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
لازم به ذکر است هر پینگ پنگ باز در رنکینگ جهانی در صورت عدم شرکت به مدت 6 ماه در پروتور و یا رقابت‌های بین المللی یک ستاره در این رنکینگ دریافت می‌کند. در صورت دریافت سه ستاره پیاپی از رنکینگ پینگ‌پنگ بازان جهان حذف خواهد شد.

در رنکینگ بانوان نیز ندا شهسواری بدون تغییر در رنکینگ 609 باقی مانده است.
محجوبه عمرانی نیز با دو پله صعود در جایگاه 687 قرار گرفته است.
پریسا صمدی نیز با هفت پله صعود در جایگاه 726 قرار گرفت.
مریم صامت هم با 6 پله صعود در جایگاه 757 جای گرفت.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016