پنجشنبه 13 آبان 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

نسرين ستوده دست به اعتصاب غذای خشک زده است، دويچه وله

نسرين ستوده وکيل و فعال زنان که از ۱۳ شهريورماه در زندان به سر می‌برد از روز يک‌شنبه ۱۰ آبان دست به اعتصاب غذای خشک زده است. خواهر خانم ستوده روز پنج‌شنبه بعد از ملاقات با وی اين خبر را اعلام کرده است.

رضا خندان همسر نسرين ستوده در گفت و گو با دويچه‌وله گفت که روز چهارشنبه خانم ستوده با منزل تماس گرفته و می‌خواهد که خواهر و فرزندانش به ملاقات او بروند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


پنج‌شنبه ۱۳ آبان دو فرزند ۱۰ و ۳ ساله وی به همراه خواهرش و نيز مادر همسرش برای ملاقات به زندان اوين می‌روند. از ورود همسر خانم ستوده به زندان جلوگيری می‌شود.

آقای خندان گفت که پس از ساعاتی فرزندان و خواهر خانم ستوده و مادر آقای خندان در حالی که بسيار برآشفته و ناراحت بودند از زندان خارج می‌شوند. به گفته‌ی وی کودکان خردسال خانم ستوده مدام گريه می‌کردند و می‌گفتند صورت مادرشان سياه شده بود.

به گفته‌ی خانم گيتی ستوده خواهر نسرين، وی در اعتراض به روند رسيدگی به پرونده‌اش و نيز شرايط ناگواری که در زندان دارد از روز يک‌شنبه ۱۰ آبان دست به اعتصاب غذای خشک زده است.

خانم ستوده هفته‌ی گذشته نيز با خواهرش ملاقات کرده بود و به وی گفته بود که اعتصاب غذايش را به شرط بهبود شرايطش شکسته است و اگر شرايطش تغيير نکند مجددا دست به اعتصاب غذا خواهد زد.

وی يک بار ديگر از تاريخ دوم مهر به مدت ۲۷ روز در اعتصاب غذا بود.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016