پنجشنبه 11 تیر 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

فراخوان برای محکوم کردن حمايت روسيه از دولت کودتا در ايران، گردهمايی در برابر سفارت روسيه در پاريس امروز برگزار می شود

گردهمايی در برابر سفارت روسيه در پاريس
پنجشنبه، دوم ژوئيه ۲۰۰۹، از ساعت ۶ تا ساعت ۸ بعدازظهر

پس از اعلام نتايج انتخابات دوره دهم رياست جمهوری، شنبه ۱۳ ژوئن، مردم ايران در ابعاد گسترده ای به حرکت درآمدند و به صورت مسالمت آميز نارضايتی خود را از تقلب گسترده انتخاباتی ابراز کردند. تنها پاسخ دولت، سرکوب خشن تظاهرات مسالمت آميز مردم بوده است. سرکوبی بيرحمانه که ده ها کشته، صدها زخمی و هزاران زندانی به همراه داشته است.
به رغم آرامش موقت در ايران بر اثر سرکوب بيرحمانه رژيم، جامعه ايرانيان خارج از کشور، در سراسر جهان به حمايت پُرشور خود از مبارزه مردم ايران ادامه می دهد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


افکار عمومی جهانی همبستگی خود را با مردم ايران بيان کرده است، اما روسيه تنها کشور بزرگ جهان است که جانب مجريان «تقلب بزرگ» را گرفته است. همان کاری که در گرجستان و در اوکراين کرد و در برابر خواست مردم برای تغيير قرار گرفت.
پس از تقلب بزرگ انتخاباتی و در اوج سرکوب جنبش مسالمت آميز مردم ايران، روسيه اولين کشوری است که از «رئيس جمهور» احمدی نژاد که از حمايت اکثريت مردم ايران برخوردار نيست، در سفری رسمی استقبال کرد.

همگی با هم در برابر سفارت روسيه
عليه حمايت پوتين و مدودف از دولت احمدی نژاد
و عليه سرکوب خونين مردم ايران

روسيه بايد پايبندی خود را به ارزش های دموکراتيک نشان دهد و پيش از آنکه به منافع اقتصادی و ژئوپوليتيک خود در منطقه بينديشد، بايد در کنار مردم ايران باشد.

مردم ايران در مبارزه خود برای دموکراسی بايد از پشتيبانی همه کشورهای جهان، به ويژه کشورهای قدرتمند منطقه برخوردار شوند.

دولت روسيه بايد به حمايت خود از دولت احمدی نژاد پايان دهد


کميته مستقل ضد سرکوب شهروندان ايرانی
ما به هيچ حزب و سازمانی وابسته نيستيم
و از هيچ کانديدايی حمايت نميکنيم

مرگ بر ديکتاتور
زنده باد آزادی
زنده باد همبستگی بين المللی با مردم ايران

توجه : پلاکاردها و شعارها به وسيله «کميته مستقل ضد سرکوب شهروندان ايرانی» تهيه می شود. از هم ميهنان گرامی می خواهيم برای حفظ همبستگی و يکپارچگی صفوفمان، از آوردن شعار و يا پلاکارد و هرگونه نشان خودداری کنند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016