جمعه 30 مرداد 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

احمدی نژاد در برنامه زنده تلويزيونی: وزارت اطلاعات کوتاهی کرد، هيچ گاه در دولت بحث انتخابات مطرح نشد! سحام نيوز

۵۰ نفر از ياران امام زمان (عج) زن هستند

سحام نيوز: احمدی نژاد امشب در برنامه زنده شبکه يک سيما در بيان دلايل معرفی زنان برای پست وزارت گفت: ۵۰ نفر از ۳۱۳ يار امام زمان(عج) زن هستند تازه با اين وجود بعضی از زنان معترض هستند که چرا ۵۰تا؟
محمود احمدی نژاد در بخش ديگری از سخنان خود در همين زمينه افزود:چه کسی گفته مردان از زنان بهتر مديريت می کنند؟ البته بعضی از کارها را نبايد زنان انجام بدهند مثلا به عقيده من رانندگی در بيابان برای زنان مناسب نيست.
وی در ادامه گفت:متاسفانه بعضی ها تا اسم زن می آيد ناراحت می شوند،ما خانم ها را از روی دلسوزی انتخاب نکرديم بلکه با مطاله دقيق و بر اساس شايسته سالاری انتخاب صورت گرفته است!!
ايشان تاکيد کرد:هر جا زنان باشند آنجا فضا اخلاقی تر و مثبت می شود در حالی که بعضی ها عکس اين را تصور می کنند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


هيچ گاه در دولت بحث انتخابات مطرح نشد!

محمود احمدی نژاد در گفت و گوی زنده تلويزيونی امشب گفت: اين دولت تا آخرين لحظه نيز از کار غافل نبوده و حتی در ايام انتخابات نيز هيچ گاه در دولت بحث انتخابات مطرح نشد.
ايشان در پاسخ به سوال مجری برنامه مبنی بر اينکه آيا تعطيلی نوروز و ايام انتخابات و نزديکی پايان کار وزرا در ماهای آخر عمر دولت در روند کارها خللی ايجاد نکرده است ؟ گفت:هر چند بخشی طبيعی است اما دولت نهم هيچ وقت از خدمتگزاری غافل نبوده است و حتی در ايام انتخابات نيز ما در دولت هيچ وقت در مورد انتخابات به آن معنا بحثی نداشتيم.

وزارت اطلاعات کوتاهی کرد

محمود احمدی نژاد در گفت و گوی شبکه يک سيما، ديشب گفت: اگر وزارت اطلاعات کار خود را خوب انجام می داد اين اتفاقات بعداز انتخابات نمی افتاد.
ايشان در توضيح دلايل معرفی مصلحی برای وزارت اطلاعات و برکناری اژه ای گفت: : اگر وزارت اطلاعات کار خود را خوب انجام می داد اين اتفاقات بعداز انتخابات در خيابان ها نمی افتاد البته اين به آن معنا نيست که وزير مقصر است.
ايشان به اين مطلب اشاره نکرد که منظور وی از کوتاهی وزير اطلاعات چيست و از او چه انتظاراتی داشته و يا بايد به نظر ايشان با مردم چگونه برخورد می شد.
احمدی نژاد در اولين سخنرانی خود بعد از انتخابات در ميدان ولی عصر تهران معترضين را خس و خاشاک خواند و شايد انتظار داشته وزارت اطلاعات نيز با همين نگاه با مردم برخورد کند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016