پنجشنبه 3 دی 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

رضا مرادی غياث‌آبادی همکاری خود را با فرهنگستان‌ هنر قطع کرد، ايلنا

رضا غياث‌آبادی قرار بود طرح پژوهشی سنگ نگاره‌های ايران را برای فرهنگستان هنر انجام دهد که با برکناری ميرحسين موسوی از فرهنگستان هنر، وی نيز همکاری خود را با اين فرهنگستان قطع کرد.


ايلنا:رضا غياث‌آبادی پزوهشگر، نويسنده و صاحب آثاری در زمينه باستان شناسی و تاريخ نگاری با ارسال نامه‌ای به علی معلم دامغانی، رئيس جديد فرهنگتان هنر، از همکاری با اين فرهنگستان کناره‌گيری کرد.
به گزارش خبرنگار ايلنا، متن کامل اين نامه که در سايت شخصی وی منتشر شده، بدين شرح است:تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


رياست محترم فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ايران
با توجه به برکناری جناب آقای مهندس ميرحسين موسوی (معمار و هنرمند توانا، معتمد هنرمندان ايران و صاحب آثار برجسته و فراوان در زمينه معماری و نگارگری) از رياست فرهنگستان هنر، نبود انگيزه و تمايل قلبی خود به همکاری‌های آتی را اعلام می‌دارم و تقاضا دارم طرح پژوهشی اينجانب به نام «سنگ‌نگاره‌های ايران» که در تاريخ ۲۵ تيرماه ۱۳۸۷ به فرهنگستان هنر تقديم شده بود را بلامحل بگذاريد.
با احترام
رضا مرادی غياث آبادی
دوم دی‌ماه ۱۳۸۸


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016