سه شنبه 8 مهر 1393   صفحه اول | درباره ما | گویا

گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


پرخواننده ترین ها

سپر سرباز شاه عباس هديه پوتين به روحانی + تصاویر

389286_799.jpg
ايرنا - معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رييس جمهوری گفت: پايان ديدار گرم روز گذشته روسای جمهوری ايران و روسيه خاطره انگيز شد و پوتين سپری را به روحانی هديه داد.

به گزارش ايرنا، «پرويز اسماعيلی» در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی فيس بوک نوشت: ديدار عصر دوشنبه ۷ مهر ۹۳ ولاديمير پوتين رييس جمهوری روسيه با دکتر روحانی که بعد از نشست موفق سران ساحلی دريای خزر در آستاراخان روسيه برگزار شد، بسيار صميمی بود.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


وی اظهار داشت: چهار ديدار دو رييس جمهوری ايران و روسيه طی يکسال، نشان از شتابی دارد که دو کشور بزرگ و همسايه برای توسعه روابط آغاز کرده اند.

746004.jpg
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رييس جمهوری با بيان اينکه پايان ديدار گرم پوتين - روحانی خاطره انگيز هم شد، گفت: رييس جمهوری روسيه دستور داد کارکنان کاخ کرملينِ آستاراخان (قلعه تاريخی تسيخ هاوس که در جنگ جهانی اول دژ و انبار مهمات بوده است) قابی را برای هديه به رييس جمهوری ايران بياورند. آوردند. سنگين و با ابهت بود. کمی هم ضربه خورده بود.

اسماعيلی گفت: درون قاب، سپر رزمی يکی از سربازان شاه عباس اول (قرن هفدهم) از جنس برنز و طلا و مربوط به جنگی بوده که در آن دوره (۱۶۰۳ تا ۱۶۱۸ ميلادی) ميان ترکيه و ايران رخ داده است.

اسماعيلی اضافه کرد: پوتين آخرين جمله ای که با خنده گفت، اين بود: «ظاهرا اين سپر بدست حريف افتاده، اما ايران برنده آن نبرد بود.» جلسه با صميميت و خرسندی حاضران پايان يافت.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول 
Copyright: gooya.com 2016