سه شنبه 2 دی 1393   صفحه اول | درباره ما | گویا

گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


پرخواننده ترین ها

"اتاق فکر آمریکا تصمیم گرفت پیتزا را جایگزین آبگوشت کند"

114073_929.jpg
به گزارش پارسینه، سیدرضا عظیمی، کار‌شناس سیاسی و مدرس حراست استانداری اصفهان در همایشی در فرمانداری کاشان، با اشاره به اینکه در برخی از شهرهای کشورمان بیش از ۸۲ درصد آلودگی ماهواره دارد و ما به عنوان ذخیره نظام نسبت به این مسأله بی‌تفاوت هستیم، گفت ماهواره‌ها و اینترنت ابزار جنگ نرم دشمن هستند و همین امروز ۱۸ هزار شبکه ماهواره‌ای در استان اصفهان قابل دریافت است و هرآنچه را که مورد نیاز یک جوان ایرانی باشد در کانال‌های ماهواره‌ای طراحی شده است.

عظیمی با اشاره به اینکه ما ۲۰ شبکه تلویزیونی در داخل کشور داریم اما مخاطب ندارد یاد آورشد: ذاکر اصفهانی استاندار سابق استان اصفهان از تلویزیون اعلام کرد مدارس تعطیل است اما به دلیل اینکه تلویزیون مخاطب ندارد دانش آموزان بدون اطلاع از تعطیلی به مدارس رفتند.

محتوای پیتزا پر از میکروفیلم‌هایی شد تا اطلاعات را از ایرانی‌ها بگیرند

عظیمی در ادامه با اشاره به طراحی و تأسیس اتاق فکر آمریکایی‌ها در کشور امارات برای بررسی ذائقه ایرانی ‌گفت: در این اتاق فکر به این نتیجه رسیدند که ایرانی‌ها از آب گوشت بیزارند، لذا پیتزا را وارد و جایگزین آب گوشت کردند که نیازی به سفره نداشت تا ایرانی سرسفره با هم درد دل نکنند، ضمن اینکه محتوای پیتزا پر از میکرو فیلم‌هایی شد تا اطلاعات را از ایرانی‌ها بگیرند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


به گفته وی طراحی و تأسیس این اتاق فکر توسط آمریکایی‌ها در امارات ۱۲ دلیل داشت که مهم‌ترین آن برداشت سفره ایرانی از جلوی پای ایرانی بود تا راحت‌تر بتوانند کشور ایران را بدون خون ریزی تصرف کنند.

مدرس حراست استانداری خراسان رضوی یاد آورشد: جوزف نای می‌گوید برای از بین بردن ایرانی‌ها باید سقف هزینه‌های ایرانی‌ها را افزایش داد تا افراد طلبکار از دولت زیاد شوند.

عظیمی گفت: اگر امروز نتوانیم سبک زندگی خود را در کشور مدیریت کنیم، چنانچه روزی یک گونی پول هم به مردم داده شود باز هم طلب کار هستند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول 
Copyright: gooya.com 2016