شنبه 4 آبان 1387   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

تصادف 35 دستگاه خودرو سواري در اتوبان تهران - قم، فارس

ساعت 18 دیروز در كيلومتر 80 اتوبان تهران - قم تصادف سنگيني ميان بيش از 35 دستگاه خودرو سواري رخ داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس از محل حادثه، در ساعت 18 عصر امروز پنج‌شنبه 2 آبان 87 ماموران پليس راه مستقر در اتوبان تهران - قم از وقوع يكي از مهيب‌ترين تصادفات سال باخبر شدند.

ماموران با حضور در محل حادثه واقع در 40 كيلومتري شهر قم دريافتند 35 دستگاه خودرو سواري اعم از پژو 206، پيكان، پژو 405، تويوتا كمري، ماكسيما و يك دستگاه خودروي نيسان به يكديگرتبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
برخورد كرده‌اند و تعداد زيادي از شهروندان در اين حادثه مجروح شده‌اند.

يكي از مسئولان پليس راه حاضر در صحنه در خصوص علت وقوع اين حادثه گفت: هنوز علت دقيق وقوع حادثه مشخص نشده است، اما پيش‌بيني اوليه انحراف به چپ يك دستگاه خودرو 206 به نظر مي‌رسد.

لازم به ذكر است بيش از 30 نفر از شهروندان در اين تصادف به شدت مجروح شدند كه حال 5 نفر از آنان وخيم بوده كه اين افراد توسط اورژانس به شهرستان قم منتقل شده‌اند.

در حال حاضر كيلومتر 60 اتوبان تهران قم تا كيلومتر 80 محل وقوع حادثه داراي ترافيك بسيار سنگيني است به گونه‌اي كه مسير 20 كيلومتري را رانندگان ظرف مدت يك ساعت طي مي‌كنند همچنين در حال حاضر سطح اتوبان در اين نقطه مملو از خرده‌ شيشه‌هاي به جا مانده از تصادف است كه ماموران نيروي انتظامي در تلاش براي پاكسازي آن هستند.

Copyright: gooya.com 2016