پنجشنبه 28 آبان 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

اكران «محاكمه در خيابان» به كارگرداني مسعود كيميايي، ايسنا

«محاكمه در خيابان» به كارگرداني مسعود كيميايي در هفته اول اكرانش در تهران بيش از 95 ميليون تومان فروش داشته است.

علي سرتيپي مدير فيلميران در گفتگو با خبرنگار سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) ضمن اعلام اين مطلب گفت: اين فيلم در 24 سينما در حال اكران است و استقبال خوبي از آن شده است.

وي با اشاره به فروش فيلم «نيش‌ و زنبور» اظهار داشت: اين فيلم هم 24 سينما در تهران در اختيار دارد و در هقته اول اكرانش 125 ميليون فروخته است.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
سرتيپي از آغاز اكران دو فيلم «پنالتي» در 10 سينما و «ماه‌وش» در 15 سينما از صبح امروز توسط پخش فيلميران خبر داد.


«محاكمه‌درخيابان» در تهران در گروه سينمايي استقلال توسط موسسه سينمايي فيلميران پخش شده است.


«محاكمه‌درخيابان» توسط تورج‌منصوري فيلمبرداري شده و سياه و سفيد به نمايش درآمده.


محمدرضا فروتن، نيكي كريمي، حامد بهداد، پولاد كيميايي، حميد‌رضا افشار، شبنم درويش، شقايق فراهاني، نگار فروزنده، محمد مؤيد، اكبر معززي و علي‌اصغر طبسي از بازيگران اين فيلم هستند.


محاكمه در خيابان» ماجراي پسر جواني است كه در روز عروسي‌اش از دوستي مي‌شنود كه عروس قبل از او روابطي با مردي متاهل داشته است. جوان 3 ساعت وقت دارد تا در شهر پر از اتومبيل ساعات عصر را بگردد تا در اين تهران بزرگ مرد را پيدا كند تا مطمئن شود... فيلم در همين 3 ساعت مي‌گذرد. جوان يك اتومبيل گل زده قرض گرفته دارد، يك كت و شلوار دامادي و يك چاقو...كار به كجا خواهد رسيد؟»


مسعود كيميايي فيلم «محاكمه در ‌خيابان» را دوست دارد و معتقد است كه فيلم سايه‌هايي از سينماي گذشته اثر را نمايش مي دهد.


فيلم سينمايي «محاكمه در خيابان» از چهارشنبه در سينماهاي استقلال، آزادي، فرهنگ، اريکه ايرانيان، پرديس ملت، ايران، عصرجديد، پرديس زندگي، سپيده، گلريز، موزه سينما، شاهد، نياوران، مرکزي، بلوار، پارس، جي، کانون قدس، پرديس تماشا و ... به نمايش درآمده است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016