دوشنبه 3 خرداد 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

چاپ کتاب خسرو شکیبایی آغاز شد، مهر

چاپ کتاب خسرو شکیبایی امروز با حضور نویسنده، جمشید مشایخی، همسر آن مرحوم و دیگر هنرمندان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم آغاز چاپ کتاب خسرو شکیبایی با حضور جمشید مشایخی، مجید جعفری، حمیدرضا افشار، علیرضا رضا داد، سید امیر سید زاده، حبیب ایل بیگی، الهام قره خانی نویسنده کتاب، بابک مانی عکاس و جمعی از خبرنگاران در خانه فرهنگ و هنر گویا برگزار شد.

ناصر میرباقری مدیر انتشارات گویا در ابتدا این مراسم گفت: چاپ این کتاب با همت دوستان آغاز شد. امیدوارم این کتاب یادی از خسو شکیبایی را برای علاقمندان به هنر وی زنده کند. صحبتها و یادداشت هایی درباره مرحوم خسرو شکیبایی در این مجموعه گردآوری شده است.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
جمشید مشایخی نیز در این ارتباط از مدیر انتشارات تشکر کرد:از شما که به درآمد این کار توجه نکرده اید، تشکر می‌کنم. می دانم چه مشکلاتی را پشت سر گذاشته اید. خاک پای شما هستم و قدردانی می کنم.

این کتاب با عنوان "خسرو شکیبایی" در 215 صفحه و قطع رحلی بزرگ تا 20 روز دیگر آماده می شود. در این کتاب با هنرمندانی چون هدیه تهرانی، مجید جوانمرد، پوران درخشنده، مهدی صباغ زاده و... درباره مرحوم شکیبایی گفتگو هایی انجام شده است. از عکاسان این کتاب می توان به، بابک مانی، فریدون خسرویان، محمدرضا قوام پور، بهرام گوهری و شراره ایرایی اشاره کرد.

چاپ این کتاب عصر امروز در مراسمی نمادین توسط جمشید مشایخی در چاپخانه انتشارات گویا آغاز شد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016