شنبه 8 آبان 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

دستگیری 336 زن در فرودگاه‌ها، انتخاب

سردار حیدری، رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور گفت: در طول 7 ماه سال جاری 336 زن قاچاقچی و حامل مواد مخدر در فرودگاه‌های کشور دستگیر شدند.

سردار نبی‌الله حیدری با حضور در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها گفت: در طول 7 ماهه سال جاری 20 میلیون مسافر داخلی و 5 میلیون 700 هزار مسافر خارجی در فرودگاه‌های سطح کشور تردد کردند.

وی اظهار داشت: یکی از وظایف پلیس مبارزه با مواد مخدر است، در واقع مبارزه با افرادی که از صنعت هوانوردی برای ترانزیت مواد مخدر به سایر کشورها استفاده می‌کنند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
کشف 486 کیلوگرم انواع مواد مخدر
رئیس پلیس فرودگاه‌ها افزود: در طول هفت ماهه سال جاری 486 کیلوگرم انواع مواد مخدر از مسافران کشف شده که بیشتر آنها مسافران خارجی بوده‌اند.

وی گفت: 80 درصد از مواد کشف شده شیشه بوده است.

حیدری افزود: در طول هفت ماهه 2 هزار و 744 نفر حامل و فروشنده مواد مخدر در فرودگاهها دستگیر شده اند که 336 نفر از دستگیر شدگان زن بوده‌اند.

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور تصریح کرد: بیشتر مواد مخدر شیشه کشف شده در فرودگاه امام خمینی‌(ره) بوده است.

حیدری با اشاره به سایر اقدامات پلیس فرودگاه گفت: کشف 8 قبضه سلاح جنگی، 3 قبضه سلاح شکاری، 171 اسپری اشک‌آور، 39 شوکر برقی و 535 فشنگ از جمله اقدامات این پلیس بوده است.

کشف 3 میلیارد و 300 میلیون تومان کالای قاچاق
وی اظهار داشت: در بحث کالای قاچاق نیز در طول این مدت کالاهایی به ارزش 3 میلیارد و 300 میلیون تومان کشف و ضبط شده و 489 نفر نیز در این زمینه دستگیر شده‌اند.

حیدری گفت: در طول امسال میزان سفرهای داخلی 20 درصد و میزان سفرهای خارجی 26 درصد افزایش داشته است و همچنین به‌طور مجموع 24 درصد پروازها در کشور رشد داشته است.

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور گفت: میزان تاخیر در پرواز 11 درصد کاهش داشته و ابطال پرواز نیز 20 درصد کاهش داشته است.

دستگیری 42 جاعل گذرنامه
وی افزود: در رابطه جعل گذرنامه 42 نفر در سال جاری دستگیر و تعدادی گذرنامه جعلی، کارت شناسایی، کارت معافیت و گواهینامه جعلی نیز کشف و ضبط شده است.

حیدری گفت: به‌طور مجموع در بحث جعل اسناد 67 نفر در فرودگاه‌ها دستگیر شده‌اند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016