شنبه 28 اسفند 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

برنامه‌های ویژه تحویل سال نو در بهشت زهرا! مهر

قرائت زیارت پرفیض عاشورا، اجرای سفره هفت‌سین قرآنی، اهدای شاخه‌های گل و گلدان‌های لاله، نورافشانی قطعات مطهر شهدا و برگزاری مسابقه تیراندازی نمادین به مظاهر استکبار جهانی از برنامه‌های ویژه تحویل سال جدید در بهشت‌ زهرا (س) است.
به گزارش خبرگزاری مهر، ورودی‌های بهشت‌ زهرا (س)‌ از ساعاتی قبل از تحویل سال جدید بر روی زائران باز بوده و برنامه‌های ویژه‌ای برای مراسم تحویل سال نو تدارک دیده شده است.

سفره هفت‌سین در قطعات مطهر شهدا

به همت حوزه فرهنگی و اجتماعی سازمان بهشت زهرا (س) سفره هفت‌سین نوروز در 3 طرح در قطعات مطهر شهدا اجرا شد. سفره هفت‌سین قرآنی، هفت‌سین دفاع مقدس و هفت‌سین سنتی در قطعات مطهر شهدا در کنار آرمگاه شهیدان هفتم تیر اجرا شده است.

برپایه این گزارش، این طرح با نمادهای قرآنی، دفاع مقدس و نمادهای سنتی، با تکنیک اشکال حجمی اجرا شده که با قرار دادن قرآنی بزرگ هر 3 طرح به هم پیوند خورده است.

این هفت‌سین با استقبال خانواده‌های معظم شاهد و زائران قبور مطهر شهدا مواجه شده به طوری که صف طولانی بازدید و گرفتن عکس یادگاری در این محل همواره مشاهده می‌شود.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
مراسم تحویل سال نو در کنار گلزار شهدا در بهشت زهرا (س)

مراسم تحویل سال نو با قرائت زیارت پرفیض عاشورا در سالن دعای ندبه «مهدیه شهدا» گزار شهدای بهشت زهرا (س) برگزار می‌شود. این مراسم از ساعت 2 بامداد روز دوشنبه مورخه اول فروردین 90 با حضور خانواده‌های معظم شاهد و با قرائت زیارت عاشورا توسط مداحان اهل بیت (ع) در سالن مهدیه شهدا «ندبه» برگزار می‌شود.

برپایه این گزارش خانواده‌های معظم شهدا دوستداران انقلاب اسلامی، امام (ره) و شهدا سال جدید را با سلام به حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در کنار مضجع شریف یاران آن حضرت آغاز می‌کنند.

پذیرایی از زائران، اهدای شاخه‌های گل و گلدان‌های لاله و بسته‌های فرهنگی به خانواده‌های معظم و مدعوین از دیگر برنامه‌های لحظه تحویل سال نو در بهشت زهرا (س) است که توسط روابط عمومی و امور فرهنگی این سازمان انجام می‌شود.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016