یکشنبه 14 فروردین 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

اجرای مجدد طرح زوج و فرد در محدوده جدید تهران از فردا، ایرنا

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: طرح زوج و فرد در محدوده جدید اجرا شده در یک ماه قبل ، از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح فردا مجدداً اجرا می شود.

سردار سرتیپ رحیمی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: این محدوده 120 کیلومتری طرح ترافیکی هر روز تا ساعت 18 و 30 ادامه خواهد داشت.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
وی افزود: به جز محدوده طرح زوج و فرد، دوربین های کنترلی محدوده طرح ترافیک نیز از ساعت 6 و 30 فردا فعال خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: با توجه به اینکه فردا به صورت رسمی فعالیت ادارات، نهادها، سازمان ها و مدارس آغاز می شود و احتمال ترافیک بیشتری وجود دارد، مأموران راهنمایی و رانندگی به صورت ویژه تر از روزهای عادی در خیابان ها، بزرگراه ها و معابر مختلف شهر از ساعت شش صبح مستقر می شوند.

وی افزود: در محدوده های زوج و فرد و طرح ترافیک، خودروهای امدادی و دیگر خودروهای مجاز می توانند تردد کنند.

سردار رحیمی گفت: پلیس از ابتدای امسال، سرعت رسیدگی به تصادفات را افزایش می دهد و رانندگانی که دچار تصادف می شوند اگر مشاهده کنند که مأموران رسیدگی به تصادف دیرتر از حد عادی به صحنه تصادف می رسند می توانند با شماره تلفن 66926666 تماس بگیرند.

وی با بیان اینکه یک سوم خودروهای کشور در تهران تردد می کنند، گفت: در شهر تهران حدود پنج میلیون خودرو وجود دارد که اگر رانندگان مقررات را رعایت نکنند، ترافیک و بی نظمی بیش از حد در شهر ایجاد خواهد شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: امسال پلیس راهنمایی و رانندگی با رانندگانی که مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نکنند، با شدت بیشتری برخورد خواهد کرد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016